Benz

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
14 kommentaari
 

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tundes tiba firma telgitagust ja tekkelugu võin kõiki rahustada et see firma koondab endas ainult inimesi kes teavad kuidas klient oleks rahulik ja õnnelik. Mina olen egiptis käinud juba 4 korda ja on 5-s kord minek. Supper asjakorraldus.

Tore! Sai ka siis seekord see hotell valitud. Tärnidest ei saa Egipti hotellide puhul küll lähtuda! Mõni neljane isegi kehvem kui kahene. Veebruaris olime SharmCliffis ja li supper puhas ja söögid head. Möödunud aasta Veebruaris TritonEmpire hotellis(Hurgada) ja see oli kehvem kolmekas. Nii et tegelikult ei ole põdeda midagi. Mina olen siiani jäänud rahule iga hotelliga ja loodan et ka MoonValley on ok! Lähme 19.APRILL - kas keegi veel tulemas?

PS. Nova küsisi 190 daala !

Käisime ja võtsime Israeli reisi kohalike käest kuna Nova pakkus ka ainult venekeelset Jeruslema reisi. 100 daala maksis ja tutikas buss oli. Vaata Naama keskel on selline büroo nagu ITALY ITALY ja seal on omanikuks üks ühe käega araablane! Väga rahule jäime!

Sain nüüd infi, et laeva mahub kuni 30 inimest. Aa kui tahtjaid on veel, siis pole ka probleemi minna kahe laevaga! Kes siis tulemas 17.Veebruar??? Sharm?

Pakun et nad kasutavad ka kohalike laevateenust ja enamasti need päris mahukad.

Möödund aasta käisime 20-kesi. Aga oli selline 18 meetrine alus ka. Äkki kontakteeruks omavahel esmalt ja siis saaksime minna taga koos kokku leppima asju!?

No siis liituge meie seltskonnaga meid on 3 x abielupaarid vanuses 26 - 35. Kui ise lampi üksi ei lähe siis pole hullu. Koos on turvaline.

Ps. Ranel55 kus hotellis peatud? Me oleme Cliffis.

Olen Maremargiga meilitsi suhelnud ja leppisime kokku nii, et kui kohale jõuame siis tuleb helistada ning saame kokku. Meid oleks mingi 3 sukeldujat. Usun et saab ikka hinnast rääkida! Mulle saatis sa hinnakirja. Lisaks oleks meie seltskonnas ka snorgeldajaid 4 inimest.

Millal keegi sinna Cliffi läheb? Meie seltskond läheb 17. Veebruar!

Sain just teada et kõk Country Club inimesed paigutatakse ringi Sharm Cliff Resort'i. See pidi igatahes väga ok olema.

Countris mingid kanalisatsiooni jamad!

Hetkel siis oleme otsustanud Maremark kasuks. Tänud kõigile kes kaasa rääkisid :).

Kas siis need kes on ära juba ostnud sinna reisi, ka majutatakse mujale?