Sandra25

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Küsimus Travemünde-Liepaja/Ventspils laevaliini kohta: kas kogu selle 28h, mis laev sõidab, puudub eesti operaatori telefonidel levi?

Tere,

Sooviks viimast infot, kuidas on kõige odavam ja mõistlikum reisida Las Palmase lennujaamast Playa del Inglesi? Lennuk maandub kell 16.20. Kas on kusagil nähtaval bussigraafik?

Ette tänades, Sandra25

Tere,

Olen ostnud alates eelmise aasta märtsist pidevalt Ryanairi pileteid Mastercard Prepaid kaardiga (moneybookers.com) ja pole kordagi lisandunud teenustasusid. Novembri lõpus ostsin piletid Tallinn-Dublin, Dublin - Birminhgam ja teenustasusid ei lisandunud.

Olen kandnud kaardile raha peale nii ülekandega, mis võtab ca 3 päeva aega kui ka otse internetis. Kaks korda on otse internetis raha peale tulnud ca 2 minutiga, kuid korra on see transaction võtnud aega ca 2 päeva. Ei tea millest see sõltub, kuid jah.

Väärt kaart!

Tere,

Kas Londonis nt Westfieldis on allahindlused läbi jaanuari kuuga või võib allahindlustele peale saattuda veel ka nt 3-5. veebruar 2012?

Tere,

Andorras käidud. Riiki sisenemisel ei kontrolli keegi. Riigist väljusime esmaspäeva hommikul kell 6 ja siis piirikontroll pidas meid kinni, palus avada pakiruum, kuid nähes, et seal oli 4 käsipagasi mõõtu kohvrit, ei soovinud nad meid rohkem kinni pidada.

Aga mis puutub hindadesse Andorras, siis julgen väita, et väljas söömine sama hinnaga, mis Eestis; riided odavamad, eriti Quicksilver, Roxy, Billabong, Mango jne. Alkohol ja tubakas ikka väga odav - 1,75 liitrine Jack Daniels ca 15€ jne...

Riik ise väike ja meeldiv, tänavad hästi puhtad ja inimesed enam-vähem oskavad ka inglise keelt.

Soovitan :)

Tänan. Nüüd, kui puust ja punaselt ette tehtud, sain pihta :)

Väga kahtlane...

Kui ma vaatan seda box-i, kus peaks olema see koht "more information", siis seda minu tavalises vaates ei ole. (pole linki more information)

Kui ma kopeerin selle kasti siia, siis ta annab sellise koha...: Your debit/credit card will be debited the following amount(s):

Currency Conversion OfferWe recommend you do not untick the checkbox so that you receive our guaranteed exchange rate

Total amount (Including Administration Fee) LVL

See küll imelik värk...

Tere, Lugesin selle teema läbi ja siin räägitakse "linnukese" eest ära võtmisest, et lennupileti hind tuleks eurodes, mitte lattides (Riga-Rome lend). Aga kas keegi juhendaks, kus see linnuke täpsemalt asub?

Ette tänades, Sandra25