Sne Gurotška

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Turiste tundub tuleb üha rohkem, kuna see üks väheseid riike, kuhu saab ilma piiranguteta.  Olime seal 2,5 nädalat ja neljapäeval tulime just tagasi.  Alguses oli kuidagi rahulikum aga viimane nädal oli ikka päris palju just Venemaa turiste.  Aga kui minna eemale Nungwi rannast, siis seda vähem neid on.  Stone Town oli neid ka väga täis.  Kohalikud ise olid ka ehmunud, et kuidas neid see aasta nii palju on.  Aga eks see ole ju teada, miks. 

Siit sõites lennukid täis ei olnud ning me bronnisime piletid kolmesele kohale nii, et mõlemad äärde ja keskmine iste jäi vabaks.  Nii ka jäi, keegi ei tulnud.  Mõned read olid suisa tühjad.  Aga praegu ei oska enam öelda, kuna majutused pidid olema suht umbe välja müüdud, siis ju on ka lennukid nüüd juba rohkem täis. 

Aga kohta soovitan küll soojalt, oled nagu teisel planeedil, nii sooja ooekani, lahkeid inimesi ei olegi kohanud.  Tugev päikesekreem ja sääsetõrje Jahipaunast kaasa ja nautige puhkust! :)

Tere 

Tulin just sama lennuga tagasi Sansibarilt.  Ei ole mingeid nõudeid. Sinna sõites oli nõue mask koos visiiriga. Tagasi ainult mask. Kohapeal ei ole koroonast tõesti mingit haisugi. Ainus mis sellele kuidagigi viitab on igal pool desifitseerimiseks vahendid.  Tagasi tulles Tallinna Lennujaamas test tehtud, mis oli negatiivne.

Me uurisime Soome laevaga sisenemise kohta Estravelist, kus öeldi, et transiit on võimalik ainult lennukiga ning kui lennuvahe on liiga pikk, on lubatud ka ööbimine lennujaama lähiümbruses. Laevaga transiit ei ole lubatud. Rohkem ei oska kommenteerida...

Plaanisime samuti dets lõpus Mehhikosse minna aga kuna osutus väga keeruliseks, valisime Zanzibari. USA lennujaamade kaudu transiit on Eesti kodanikele keelatud, võimalik läbi Soome AirFrance otse aga lennud Eestiga ei klappinud kuna lend läheb hommikul vara,  peaks arvestama veel ka eelmisel päeval kohale lendamisega, samuti tagasi lend saabumisest järgmisel päeval. Laevaga ei ole ka Soome võimalik minna, kui ei ole elamis- või tööluba.