Katekate

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
27 kommentaari
 

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Maare T: Kas hind 1800€ inimese kohta oli 4 nädala kohaloleku eest?

Kruiisi tasub broneerida ikka cruise.com lehelt (ise ostsin). Seal on kõik valikud olemas, saad valida kruiisi, laeva, kajuti jne. Kruiisid on koos toitlustamisega, ekskursioone jm saad osta laevalt. Vaja mõelda pole kuigi paljut - riietusest ehk niipalju, et kapteni vastuvõtuks peaks olema pidulik riietus.

Meie küll nii soodsalt ei saanud, kuigi võtsime mitmeid pakkumisi ja kauplesime hindu alla. 7-päevane safari telkidega läks 1000-1200 usd/inimene. Olime viiekesi ja kasutasime vindicatetours-i (http://www.vindicatetours.com) teenust. Ostsime pakettreisi Monarch-ilt (http://holidays.monarch.co.uk) ja otsisime ise safari netist. Kui tahad täpsemalt infot, siis jäta oma e-posti aadress.

Loona doon, Missuguseid liiklusvahendeid kasutasid?

Millal plaanite Central Boutique Angkor Hotellis olla? Meie oleme13-17 nov.

Oleme 6-kesi 12-28.nov sealkandis - peamiselt Kambodzas. Võid kirjutada keto7171@hot.ee.

Meie kasutasime mõned aastad tagasi http://www.travelmasti.com/, suhtlesime govind@travelmasti.com. Jäime rahule. Nad teevad valmis just sellise paketi nagu soovid, hinda saab alla kaubelda.

Eelmisel aastal saime sama hinnaga edasi-tagasi.

Hinnad tundusid vägagi sõbralikud öö inimesele hotellis sai kergesti 100-120 eek-iga. Kui veel sealkandis oled, mine kindlasti ninaahve vaatama - 3 orangutangiga Sepilokis võrreldes oli seal palju vaadata.

Aruanne peaks esitatama 30.09, eelmise aasta oma jõudis jaanuaris alles.

Head odavate hotellide/hostelite broneerimissüsteemid www.travellerspoint.com või www.hostels.com. Hotellide puhul saab otsida www.venere.com , kortereid saab www.holidaylettings.com , head lennuhinnad ja hotellid www.opodo.co.uk jne.

Käisime Amboselis, Ngorongoros, Lake Myamaris, Serengetis ja Masai Maras septembris. Loomi oli nii palju, et meenutas Eesti karjamaad. Amboselis oli palju elevante, Ngorongoros nägime ära flamingod, Masai Maras gepardid, lõvid. Ainsad suurest neljast (big four), keda ei näinud olid ninasarvikud ja need pidavatki sealkandis haruldased olema. Masai Mara oli kõige loomarohkem ja sinna tasub kindlasti sihti seada. Migratsioon on septembris ja millalgi veel. Kahjuks jäi endal see nägemata. Hetkel on Nairobi hinnaks 555 eek Helsingist - tormake, on mida vaadata.

Kuidas Neelakanta oli? Kas tasub bronnida?

Tegelikult on Sul ju hotell kogu ajaks makstud. Kui tahad väikest ringreisi teha, siis kasuta ikka oma loteriikat, sest ringreisile pole mõtet kohvrit kaasa lohistada. Kui see hotell Sulle ka pärast ringreisi ikka üldse ei sobi, siis otsi midagi mõnusamat. Alusta sellest, et vaata oma loteriimajutus üle ja otsusta alles siis, kas see välja vahetada. Hotell on ju ainult ööbimiseks ja pesemiseks,kõik ülejäänud toimub väljas. Millal lähed? Meie läheme 18.01 ja oleme ka huvitatud ringreisist.

Ise bronnisin nende kaudu mingi 3 aastat tagasi. Vaatasin: kui bronnid ja kajuti valid, siis küsib, kas oled kasutaja või uus klient (new customer). Kui ütled, et oled uus, siis täidad ankeedi ja kirjutad oma passwordi ja oledki registreeritud. Tasumistingimusi ma ei mäleta, kui tasumine on kindlasti krediitkaardiga ja kindlasti on ka tähtajad, et pead maksma kogu summa näiteks 30 päeva varem või midagi sarnast. Kui bronnid viimase hetke, siis pead kohe maksma, kaardiga loomulikult. Kruiisifirma valimisel peaksid vaatma eelkõige kruiisi graafikut ja seda kui palju ollakse sadamates ja kui palju merel ja tegema endale selgeks, mis sind rohkem huvitab. Carnival näiteks on selline peofirma,kus lõbutsetakse palju laeval, Holland America seevastu pakub maksimaalselt maal olemise aega ja ekskursioone. Ise olin Holland Americal ja jäin väga rahule. Erinevatel firmadel on erinevad tavad, minu poolt pakutud on müügisüsteemid, mis müüvad kõiki firmasid. Kui tahad täpsemalt nõuandeid, anna oma e-posti aadress.

Võta pakettreis Keeniasse ja tee nädalane Keenia-Tansaania safari telkidega. Saad nädala kaunist romantilist liivaranda ja nädalase seiklusreisi.

Olen ostnud www.cruise.com kaudu, hea on ka www.destinationoceans.com. Saad kohe valida kajuti ja maksta kaardiga. Piletid saatsid nad dhl-ga lisatasuta koju. Cruise.com hinnad olid ca 100 usd odavamad.

Oleme kasutanud 2 korda Monarchi (endine Cosmos) ja väga rahule jäänud. Kui broneerid netis, siis pane postikoodiks Gatwick-i kood ja oma Eesti aadress. Nad saadavad piletid postiga koju.

Kui Sa raha peale vihane pole, siis mine inglastega (Monarch, Thomascook või Thomson). Ise käisime Monarchiga, olime hotellis Dos Playas ja rentisime auto, millega käisime Belizes, Guatemalas ja imekaunis San Cristobalis. Kokku koos kõikide hotellide ja söökide-jookidega tuli hinnaks 25 tuhat 2 nädalat. Võin ka täpsemaid nõuandeid anda e-posti teel, kui annad oma aadressi.

Pettunud12-le. Palun täpsusta, milles oli probleem, siis teavad ka teised hoiduda. Ise käisin nendega Goas 2 aastat tagasi ja ei oska midagi nuriseda. Hotell vahetati enne reisi välja põhjendusega, et ei ole sobilik nende klientidele ja pakuti asemele pisut kallimaid hotelle sama hinnaga. Dzunglituur oli väga hästi korraldatud - 2 päevaga nägi palju huvitavat ja sai ka elevandi seljas sõita, soovitan soojalt seda ekskursiooni.

Loteriimajutus ongi loterii ja ei pruugi just jackpot olla. Mõistlikum on osta sellise koha puhul ainult lend ja ise netist öömaja otsida. Sellisel juhul on teada, missuguse öömaja saad ja kui ei meeldi, siis võid süüdistada iseennast. Olen kasutanud www.travellerspoint.ee, nende pakutud õõmajad on hea hinna ja kvaliteedi suhtega ja kirjeldused vastavad tegelikkusele. Keegi ei pea kasutama reisifirma poolt pakutavaid ekskursioone, neid saab ka ise korraldada ja kindlasti tunduvalt odavamalt.

Kas oled nõus oma kogetud tarkusi jagama.