Karukell

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
7 postitust
13 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas võid selle lingi seadusest siia ka panna... mul ei tulnud see isegi pähe, maksin "rõõmsalt" need lisatasud ära ... Küsiks ka hea meelega tagasi.

Aga kuidas selle tagasi transpordiga on ... kas ma pean selle kuskilt mingiks ajaks tellima? Kes ja kust teab, et just mina just sellest hotellist just selleks ajaks soovin lennujaama saada?

Kui minek on väiksema lapsega, kas siis võiks olla mõttekas ikkagi mõni lennujaama lähedane ööbimine ise bronnida või võiks loota, et nad seal deskis arvestavad sooviga saada võimalikult lähedal asuvat hotelli? Lapsega ei tahaks peale pikka lendu veel mitu tundi bussis loksuda ... Või ei ole sellel mõtet? Ning kas ma saan õigesti aru, et sealt poolt on ka transport nii hotelli ja järgmisel päeval hotellist lennujaama, ehk et ma ei pea endale enne hakkama selgeks tegema sealse ühiskondliku transpordi süsteemi?

Ei pidanudki silmas kas sularahas või mitte, vaid just seda, et mis rahas. Et kas ainult USD-d toimivad seal, mitte näiteks eurod või kohalik raha?

Ahjaa, veel üks küsimus. Boocing.com lehel seisab ka järgmine lause: You will pay in the hotel's preferred currency (USD) after your stay at the hotel. The exchange rate is subject to fluctuations. Kas see tähendabki, et hotellis saab maksta vaid USD-des sularahas ja ei muud võimalust?

Karukell veel mõne päeva ootab ja hoiab asjal silma peal, kuni selgub, kas tulek on üldse võimalik. Aga mõte hakkab järjest rohkem meeldima. Booking.com pakub Ciao hotelli ühest tuba põhimõtteliselt alla 250 eegu ööpäev...kas see on ok hind või peaks mingeid muid kanaleid pidi uurima? Ja veel, kui tuleb mingi sooduspakkumine kus on ka sees mingi konkreetne hotell või loteriimajutus, kas siis sellest ei ole ju midagi, et ma seda hotelli üldse kasutada ei kavatse? Ja kas sellest kavatsusest peaks ka teada andma (ja kui, siis kas juba reisi broneerides või alles kohapeal lennujaamas) või peaks lihtsalt vaikselt "ära kaduma". Suured tänud asjalikele nõuandjatele.

Tahaks tulla just jõulude-aastavahetuse ajal, ajavahemiku 20.12-04.01 sees. Ideaalis võiks see aeg olla nädala ja kahe vahel, mingi 10 päeva, aga see on vist ilmvõimatu. Tahaks kangesti kuskile väiksemasse ja rahulikku kohta ja hotelli, seepärast on Nuweiba silma jäänud. Aga kuidagi ei suuda seda parimat varianti välja mõelda, kuidas see logistilielt ja rahaliselt kõige kasulikum oleks... Sharmi suur kuurort ja tohutud hotellid ja ööklubid jne kohe absoluuuuuutselt mind ei tõmba. Tahaks lihtsalt rahulikult lebotada ja matkamas käia. Oleks väga tänulik, kui kellelgi oleks mingi praktiline soovitus, kuidas seda teostada.

Tere. Mõtlen samuti teha üks trip Nuweibasse aastavahetuse paiku. Mul on aga küsimus teadjatele...kui võtta ainult lend ja eraldi elamine broneerida...siis kuidas lennujaamast sinna Nuweibasse/hotelli saab? Kuskilt reisibüroo lehelt lugesin et transfeer lennujaamast Nuweibasse/Tabasse maksab 2000 krooni. Sel juhul on isegi üks sõiduots kallim kui kogu nädala ööbimine, see pole ju reaalne. Kahjuks oleksin ka üksi minemas, seega kulusid jagada ei saa. Kas kellelgi on mingeid ettepanekuid?

Kas Eesti hullude päevade kohta pole kuskil mingit kataloogi või mina lihtsalt ei leia? Stockmanni kodukal ei näe midagi hullude päevade kohta... Kust üleval pool toodud piletihinnad ja päevad pärit on?

Tähendab siis et Lehtmetsast ei suundu mitte Peedu poole, vaid Vetla poole? (Taganurga pole üldse ju sealkandis...)

Tänud...aga olen ikka vähe segaduses. Otsisin delfi kaardipakist küll seda Noku talu, mida ühel saidil mainitud oli, aga seda ta ei andnud (andis, aga mingi vale noku talu). Et kas peaks lähenema siis ikkagi rabale Peedu, Mõnuvere poolt, või kuskilt mujalt? Andestage juhmile :-)

Otsisin netist Kakerdaja raba matkaraja kohta infot, aga kahjuks ei (osanud) leidnud kuskilt kirjeldust, kust täpselt rada algab, ehk siis kuhu peaks suunduma, et otsa peale saada? Teadjamad andke nõu!