kats43

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
8 kommentaari

6 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

3 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Kahjuks on ka minul olnud mitmeid probleeme just selle firmaga, seoses ülebroneeringutega (3x) ja seda just Türgi reiside puhul. Viimane juhtum-broneerisin konkreetse hotelli veebruaris oktoobri kuuks. 3 päeva enne reisi tuli telefonikõne, et selles hotellis on ülebroneering ja pakkusid mulle hotelli hoopis teises piirkonnas. Selle peale helistasin otse hotelli ja küsisin, kas minu nimele on üldse kunagi broneering tehtud ja vastus oli, et ei ole....Goadventure vastas mulle selle peale, et nemad nimelisi broneeringuid ei teegi, nemad broneerivad ainult tube. Mis mõttes? Milleks siis reisibürood on? Kui mul on kindel soov, et mis piirkonda, millisesse hotelli ja mis ajal ma soovin minna siis võiksin seda ju kõike ise ka läbi interneti teha? Aga aja kokkuhoiu ja mugavuse tõttu kasutasin nende teenust. Kahjuks Türgi reiside puhul seda enam ei tee. Ja kui ma sooviksin loteriimajutust siis ma ju ei broneeriks reisi 8 kuud ette ja maksasin ka selle loterii eest tunduvalt vähem?! Kusjuures olen selles konkreetses piirkonnas juba aastaid puhkamas käinud ja sõbrunenud seal paljude sakslastega. Nendel on kombeks peale käesolevat puhkust teha broneering ära ka juba järgmiseks aastaks...seda läbi reisibüroo ja nad võivad kindlad olla, et seda, mida nad on tellinud, selle nad ka järgmisel aastal saavad. Miks siis meie ei saa?

Go Adventure korraldab ka ise reise Türki. Hinnad on soodsamad kui Novatoursil ja Tez'il. Olen nendega korduvalt käinud, mingeid probleeme pole esinenud. Eestikeelne reisiesindaja on ka kohapeal olemas. Ekskursiooni hindade kohta ei oska paraku midagi öelda sest eelistan omaette ringi kolada :)

Takso läheb umbes 30-35 liiri sinna maksma. Olen sõitnud lennujaamast taksoga Royal Wingsi, mis on Kervansarayst paar kilomeetrit edasi ja arve oli 35 liiri taksomeetri järgi.

WiFi on tavaliselt suuremate hotellide fuajees täitsa olemas ja tasuta. Tubades väga harva.

Just eelmisel nädalal taotlesin, valmis oli kolme päeva pärast (tegemist ei olnud kiirpassiga).

Info finnairi lehelt selline,et 3-4.12 saavad Phuketisse ka need, kelle reis viimasel nädalal ära jäänud!

http://www.finnairgroup.com/info

Kas konkreetselt broneeritud hotelli ikka saab? Või tuleb seal ka üllatusi ette?

Ainult positiivsed kogemused. Asjad on sujunud väga positiivselt ja kiirelt selle bürooga.