cuprum

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Miks Panna teemat kui isegi ei reageerita vastanutele?

Paistab, et see teema Ka ammendunud!

Siin väike ülevaade toimuvast.https://www.oktoberfest.net/oktoberfest-2019-program/Netist saab osta ka piletid üritustele (kui järgi on).Tuleks planeerida ka majutus-eriti Saksamaal.Poolas suht lihtne.Kas läheme?

Millal minek? Mitu päeva? Kui sobib liituks.

Käiks ära aga millega ja millal? Pidu juba ukse ees!

olen huvitatud 19-22. 5067069

Paistab, et rohkem ei liigu see teema. 

Paistab, et rohkem ei liigu see teema. 

Mis konkreetsemalt?Kas ka ümberolevaid nn. Jugoslaavia "tükikesi" külastada?

Tere!Kavas aprilli lõpus minna, kas viisa on siis vaba?

http://www.fotoalbum.ee/photos/sognefjord Käisime eelmise aasta algul märtsis Itaaliatuuril omal käel. Sellelt aadressilt näed mõned pildid ka Veneetsiast. Märtsi lõpp oli küll jahe ning vihmane. Ja veel - lugesin kusagilt, et seal keelati lindude toitmine. Tuvid on nii harjunud inimestega ja "toitu" müüdi lausa väljakul (San Marco). Trahv päris hull. Tegelikult olen paar korda viibinud seal aga ikkagi poleks nagu midagi jõudnud vaadata. Kodutöö peaks olema tugev. Itaalia kohta on ka eestikeelne raamat ning seda jagub ka tuleviku reisideks Itaaliasse. Sain aru, et gondli sõit maksis umbes 75EU ja seda kogu seltskonna peale. Kas oled üksi või kuuekesi? Hinnad võivad olla muutunud, kuna turismihooaeg pole veel täishoos siis voib mõndagi odavamalt saada. * * *

Trip.ee (Vic70) lisas postitusse suured algustähed ja lauselõpu märgid, ning palub postitajal seda tulevikus endal teha!