milena

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
 

4 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Jah, viisa on vajalik ka tagasi Tulles Iisraelist ning Iordaaniast. Ja kõik see on ekskursiooni hinna sees. Kui ekskursiooni ostad siis ei pea, lisaks, piiril midagi maksma.

See on nii kahjuks, aga reisijal pass vahetub üsna tihti ;)

Saan aru, et küsid pildi ja passikoopia vajadusest Jerusalemma ning Jordaania reisi puhul? Või mitte? Sinna vaja passikoopiat, mida saab hotellis teha. Aga mõistlik alati kaasas kanda mistahes riigis ja mistahes ekskursioonidel viibides:)))

Moosese mägi maksab 25-30USD, Merereis 20-25USD. Neil ka selline ekskursioon nagu Super Safari: Püha Katariina Klooster, värviline kanjoon, lõuna kalameeste külas mere ääres, bazar(vanim turg vist?)Llinnas Dahab - maksab 40USD ja kõik ühes. Avastasime selle liiga hilja ja ei olnud enam aega seal käia :(((

Peaks ju veel lisama, et Venemaa reisibüroo Sharmis tähendab ainult seda, et venelased on ekskursioonide korraldajad, aga giidid on kohalikud poisid, kes perfektselt vene keelt räägivad. Reisisaatja, kes meil kaasas oli rääkis koguaeg väsimatult: Egiptuse ajaloost, kultuurist, tänapäeva elust. Kõikidest objektidest, millest me mööda sõitsime. Rääkis endast, oma perekonnast, oma kogemustest sõjaväes ja ülikoolis. Ajas isegi kõik üles kui oli mingi, tema arvates, väga oluline objekt, millest me paraku mööda sõidame ja käskis kaamerad ja fotokad valmis panna :) Noh oli väga huvitav. Ja kaasas meil oli üks, nimetame teda turvaks :), kes siis reisisaatja sõnul pidi meie turvalisuse eest vastutama, mille peale kõik muigasid. Siis giid meie muigamist nähes selgitas, et ta pidas silmas laamendamist/joomist/lärmamist bussis :)))). Vot sellised kogemused siis minul

Venemaa reisibüroo, mille teenuseid kasutasime, on TezTour, arvan, et nende kontakt andmed on peaaegu igas hotellis(infolaual), mis asuvad Sharmis. Ise leidsin kontakt numbri Sharm Holiday hotellist, kus ööbisime. Ma saan sulle meilile saata ühe kontaktnumbri, mis mull alles on. Võta heaks!

ATV oli 20 USD/1 inimene, Klaaspõhjaga paat 40 kohaliku, Kairo 1 päev bussiga 45USD, Delfinaarium 30USD, Jordaania ja Jerusalemm 120USD. Käisime ATV, paadiga ja delfinaariumis. Kaugemaid reise ei julgenud kohalikelt võtta kuid kasutasime venemaa reisibüroo teenuseid nendel Kairo maksis 60USD (jäime väga rahule).