gylnara

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
10 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Plaan minna alles oktoobris :)

Ma ostan ühe otsa pileti. Ise arvestasin ka 10 tuhandega. Aga eks ma hoian ikka silma peal:)

mul plaanis minna aastaks või kaheks, kas peaks siis ostma ühe otsa või edasi tagai pileti ?

Ise plaanin minna alles oktoobris, millal oleks tark piletid kinni panna? suvel või lähiajal? et ikka odavam tuleks :)

10 000 kr all mõtlesin lennuki pileteid :)

kui kaua sõidab näiteks moskvast pekingisse? olen kuulnud õudusjutte hiina rongidest, kas olid ikka inimlikud? Ja kuidas viisadega on ? On neid raske saad ja kas peab edasi-tagasi pileti ette näitama ? Internetist vaatasin et alla 10 000 krooniga indoneesiasse ei saa, rongiga minnes tuleb siis ikkagi odavam ju. Suurim komplikatsioon on vist ikka viisadega. Lähen soojust otsima :) ja oleks hea kui leiaks midagi mida õppida. Ning Indoneesia lähedal on austraalia, kuhu plaanis edasi minna kui indoneesiast isu täis saab.

et palun siis kohalikel mulle pilet osta? ega nemad ei tõmba ? 4000 kr läks sul siis moskvast kuhu ?Igatsahes suured tänud sulle :)

PS: kui tohib küsida, palju sul kogu sõit jakartasse kokku läks ?

Oleks siis selline- rongiga Eestist moskvasse, moskvast beijingi, sealt hong kongi ning hong kongist siis kas laeva või lennukiga saartele. viimasest inf puudub. Mis te arvate ? Kas nii oleks võimalik ja kõige soodsam?

tänan

Oleksin tänulik kui kellegil on veel odavalennufirma linke jagada :) kui kaua on võimalik viisaga maksimaalselt indoneesias olla ?