v-i-c

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
45 kommentaari

2 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

8 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Decathlon:

Rua Eng. Nuno Abecassis, nº2 8005-548 Faro

Portimão Retail Park Chão das Donas Vale da Arrancada 8500-473 Portimão

Kas mootorattaga Marrakechist Toubakali on mõistlik sõita? Olen mingeid kollijutte kuulnud, et seal siiski mingid kahtlased hõimud liikvel kes ka inimrööve teevad. Või ongi see ainult kollijutt??

Teate, vist ongi jah seesama. Ma ei tea kuidas need nimed vene tähtedega kirjutatud on, sest pole näinud. Abi oli palju. Aitäh!

Tavaline ju, et nendes 5*-ides elavad sipelgatega koos ka muud elanikud. Prussakatest hiirteni. Ma ei soovitaks sul ametikäikudesse sattuda. Saad vee suurema trauma.;)

Kus sina meil nyyd kõiki tunned ja tead kus keegi käinud on ja kuidas olnud on. Kui ei tea, siis ei maksa paukuda kaa siin. Sinu esimeses postituses kõlas valus üleolek. Ja järgnes hale abipalve. Mis sa siis arvad mis siit tulema hakkab?! Ja nende kahe kuupäeva vahel on vähem kui kuu. Tipil õigus: "Kas Sa oled ehk mõelnud selle peale, et üldiselt suhtutakse (ja sellest tulenevalt ka suheldakse) inimesse samamoodi nagu ta ise teistesse suhtub." Igal juhul loodan et saad oma probleemile lahenduse.

http://www.travelersfortravelers.com/ http://www.hospitalityclub.org/ http://www.couchsurfing.org/

Viimasest olen leidnud palju lahedaid inimesi, erinevatest aukudest. Näiteks peale 1 kuud Barcelona taeva all magamist. Kui sa ika muidugi ise 100% Eesti tagsi tahad, või kui sa seal juba ei ole. Ja kurat nii tõesti ei saa, et kõiki erinevatesse aukudesse saata. Vanajummal võiks tõesti mõnele rohkem seda kulbiga jaotatut anda.

Pole kuu aegagi möödas ja juba tahad koju. Nii lahe oli ju. Aga tõesti hääleta. Või otsi mingid rekkajuhid üles seal.

Ma olen kaa vist siis see "õnnelik" keda venelaseks pole peetud. Kuigi naljakas on see, et just Eestis on mind venelaseks peetud. Kui Eestis tööl olin, siis just tuldi venekeeles rääkima. Eriti vanemad inimesed. Kui siis naerma hakkasin ja ütlesin, et räägin eestikeelt, siis mainisid,et arvasid mind venelaseks. Mujal, väljaspool pole mind aga venelaseks veel kordagi peetud, vähemalt pole hakatud rääkima vene keeles või mainitud. Kunagi hotellis tööl olles, ja kui sinna selle aja jooksul 2 eestlast sattusid, ja kui ma lõpuks siis emakeeles rääkima hakkasin, mainisid nad, et ma ei paista eestlasena. Milles ma pettusin, sest enda arust näen ma ikka suht eestlase moodi välja. Eesti asukoha seletamisega pole nagu ekstreemseks läinud. Aga ega ma isegi ei viitsi väga seletada. Tean, et ega inimesed eriti ei tea ega hooligi. Mida suurem riik seda vähem huvitab neid mis mujal toimub. Oleneb inimestest ja kohast ja olukorrast. Kuskil toidukohas kedagi nagunii ei huvita ja turistikas ka mitte. Kas nad siis tahavad sulle midagi müüa või niisama viisakusest küsivad. Mina ise väljaspool euroopat ei ootagi, et inimesed teaks. Miks nad peakski? Ise ma kaa kõiki riike maailmas ja pealinnasid igas ekstreem nurgas ei tea, veel vähem võimalikke rahvusi kes seal elada võivad või mis ajalugu seal oli jne. ;)

Kasutu saade oli. Mittemidagi ytlev. Ma lootsin rohkem. Õhutasin kõiku kohalikke vaatama ja ei tulnudki midagi uut. Mina igal juhul pettusin. =(

NO sellel perel oli kll väga S**t päev. 4 surnut peres pole just positiivne. Väiksed parakad olid rannas käia peale seda.

Okey, ei ole siis vaja sellest KÕVASTI rääkida. No me käime ka bensiini Hispaanias ostmas. . . . Trip.ee palub vähendada kirjavahemärkide kogust oma tekstis!

Joe ära nyyd urise. Teed Portugali maine maha. Meile on turiste vaja. . . . !

Ilm on siin muutlik, aga mais on ok juba. Villa Nova de Gaia-s rand suur ja lai. Ruumi piisavalt. Porto on turvaline, mitte ligia suur ega ligia vaike. Ja Porto on hoopis erinev koht kui louna turistikad. ;)

Kui mul on teisest lennujaamast ostetud kilekotiga nänn, siis saan ka peale uuesti?

süsteem. Mis point selle siis on nagu et 15 kilo jaotan 3 kotti laiali ja maksan rohkem va:))) Sis mõte juba kõik 15 kilo 1 kotti toppida ju. Loogika missugune sellel Ryanairil. Tavaliselt lendan ilma äraantava pagasita siis nyyd nagu üllatus misusgune. 3 bags with a maximum combined weight of 15kgs per person on kaa veel jah see on 1 näo kohta saabki 15 max võtta + sis 10 kilo lennukisse seegi hea. Naljakam see et mul on makstud 2 koti ees aga nyyd siis lähen 1 kotiga.;)EI TEA KAS SELLE EEST ET VÄHEM KOTTE VÕTSIN PEAB KAA JUURDE MAKSMA VA..:DD

Kas seal on ka siis nii, et kui mul on näiteks 2 kotti(makstud) siis need peavad ikka kokku kaaluma 15kg? Ma alguses mõtlesin, et iga kott võib kaaluda 15 kg. Et sis saaks rohkem kraami kaasa vedada:S

Varastati ära terve seljakott koos riiete ja asjadega. Õnneks olid telefon ja id ja pnagakaart taskus. Ise olin pime muidugi. Naljakas oli tagasi koju tulla:DD cadizis tulid mingid 14..16a nolgid nugadega. Kuna mul midagi peale id kaasas ei olnud ja raha olin kõik maha joonud siis mult neil midagi võtta polnud... Päästis just nurga tagant välja sõitev patrull kes meid ka hotelli viis...;)

Ja ookean on loomulikult jahedam aga minu arus soe piisavalt.Falesia parim mu meelest. Soe, päikseline ja vesi on soojem kui meil siin suvel igatahes. :D Aga aprill on jah veits vara veel. Aga eestlastele peaks sobima kyll, meil suved sellised ju.:D

Ega tõesti, eestlase tunneb ära kui läppar kaelas ripub isegi kui sellega midagi teha ei anna. Kuubal, mine õppi salsat tantsima hea aktiivne puhkus:D

Alfamari võin juhatada. Falesias.