sairosdevairos

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
 

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Asukoht on hea. Kesklinn ja ületee Cleopatrasse spraidi järgi hea joosta :) Oma rand olemas.

Jeah Lähed baari ja tellid oma allinclusive käepaelaga ühe ,,kretiini,, Kretiin on kokteil...Hennessy XO CocaColaga icc... Aga Stella oli seal joodav õlle küll kui AleCoqi võtta ei olnud. Nädal ilma korraliku õlleta on igatahes lapsemäng selle kõrval, et 5 tundi lennukis ilma suitsuta olema peab :(

Soovitan tshekkida sellist kohta nagu http://maps.google.com/ Kirjutad seal otsingusse Hurghada Safir ja näed satelliidi pilti hotelli asukoha kohta. Parem oleks installida Gogle Earth aga maps ajab kah asja ära. Sealt kaudu on võimalik leida konkreetse hotelli asukoht. Safir konkreetselt on Sakkala ja Da Har keskustest eemal. Taksoga keskustesse maksa max 10 kohalikku raha. Kui taksojuhile ei meeldi võta uus takso. Ja sa näed, et sama taksojuht viib teid 10 raha eest ära. Safir asub kahel pool teed. Peamajast on lihtsam randa minna. Kõrvalmajast pead minema üle tänava ja peamaja sissekäigust läbi, et saada randa. Kui hinna vahe on väike võta peamaja.

Ma ei tea kas ei osata, või ei viitsita äri ajada. Ise puutusin kah nonsensiga kokku Egiptuses. Tahtsin minna 2 päevasele reisle Kairosse. Reisikorraldaja esindaja(kena patsiga pliks oli)väitis, et ei tea kas kahepäevane reis tuleb. Et ei saavat kuut inimest kokku. Kaks oleks juba koos minuga olemas olnud. Hurghadasse maandus sellel päeval 2 lennukitäit Eestlasi. Ja täitsa veider, et ei leitud veel nelja kes oleks soovinud 2 päeva Kairos ringi uudistada. See ühe päevane, oli rohkem nagu läbijooksmine. Miks erinevad reisibürood omavahel koos bisnessi ei aja. Pakud neile pappi aga nad ei taha lihtsalt teenida. Ma ütleks lauasa Ulme :)

Käisin novembris Top Toursiga ja lennuk oli Boeing 737 - 300 Tall - Hurghada Estonian air

10 MINUTIT enne meie lendu väljus AMC Boeing 737 - 800 Tallinn - Hurghada.

Nädalas toimub Tallinn -Hurghada vahel 6 lendu. Hurghadas viibib seega iga päev keskmiselt 1000 eesti kodaniku. Vot siuke vjärk:) Ja lennud olid graafikus, ei hilinenud. Vahva oli :)