trip-krainetrip-ukraine-dark

tactic

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

2 meeldimist
3 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Samuti Osprey usku

Korduval sellega Aasias kolmenädalasi hulkumisi teinud.

Seljatagune tuulutus täiesti toimib ja mahub ilusti kabiinimõõtu.

Ostsime Matkamaailmast, naise jaoks oli veel väiksem rihmade mõõt ka saadaval.

Tais on kindlast vaikse lapsega mugavam kui näiteks Myanmaris või Kambodzas. Af-i pakutud reisiplaan on väga möistlik

Kiidan ka MyanmariRannas olime küll NgapalisSellist külalislahkust kohtab harvaTeisi seljakotituriste oli vähe ja linnades ja külades olime eranditult köikide möödujate ja istujate huviobjektiksTösi küll,  vältisime suuri hotelle ja turistikaid kohti. 

6-7a tagasi lendasin Türgist kuskile Lähis-Itta. Ja pärast kuskilt sealt  tagasi ka.Ei kurda, kõik toimis,  vbolla  lennuk oli veits koristamata aga  see mind ei ole  kunagi häirinud. Pardabaari ei  mäleta, ju ikka midagi oli. 

Käinud mitmel aastal. Hiigelsuur. Käid ja vahid käid ja vahid. Varuge piisavalt aega ja proovige enne selgeks teha, mis huvitab ja kus see on. Köike vahekäike ja boxe ei jöua iialgi läbi käia. Meil oli oma kohalik agent kaasas kes läbirääkimistel tölkis ja muidu abiks oli.

Viis päeva kokku Hong Kongis - kas pisut paljuvõitu pole? Muidugi võib korra Macausse päevaks põigata....

Me olime Kata beachil joulude ja aastavahetuse paiku. Lapse parast otsisin sinna hotelli. Vaga monus rand, ei olnud ylerahvastatud. Patongiga vorreldes palju monusam. Ekskursioone müüakse iga nurga peal. Rawai kalaturul oli lahe. Saartele paadiga ja elevantsid jne Paikesekreemi mitte unustada!

Kui juba banaanipannakatest juttu siis need maksid dets-jaanuar Phuketis (sokolaadikastmega nagu zozzi pildil) 40-50 raha ja eile Bangkokis 30 raha

Mulle eila öhtal anti sarnast infi tsitaat --- viiamane info oli ,et lendame plaanipäraselt. ootan kinnitust kirjalikult ja siis anname välja ka pressiteate.

Arve on ootel, ei maksnud veel. Plaan oli 19.03 lapsega Sharmi...aga nüüd ei teagi,

et kaua vöib?

iphone koopia. kärab küll. ja ei maksnud palju.

rumeenias leidsime kodumajutust lihtsamini nn turismipiirkondades. Cesare ja pension on võlusõnadeks. brasovis soovitan Anu juures ööbida, kontaktid on kuskil siin foorumis. loogika on selline, et kus käib turiste, on rahavahetuspunkte ja kaarditerminale. enamuses külapoodides-restoranides kehtib kohalik sula ja kohalik keel. musta mere ääres oli rohkelt tee ääres võtmetega lehvitajaid, mujal sildid tänava ääres. kui sinnakanti minek, sõitke võimalikult lõunapoole, head rannad on planeetide nimedega kuurortides.

ja brasovis minge karusid vaatama ning transfagarasi tee (vist oli 7c) ei saa ka sõitmata jätta.

dracula lossikese võib vahele jätta aga pelesi lossi peab vaatama. põhjapoolsetes maakondades ei käinud ja sealseid majutusolusi ei oska kommenteerida.

ja kui student-kaarti pole kaasas, siis etk säästukaardiga saab edukalt hinnaalandust lossides-muuseumides piletiostul.. :-)