glariss

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ma pole mitmeid aastaid siin lehel käinud ja nüüd , kui taas siia huvi pärst sattusin, siis muutunud ei ole midagi....ülbitsemine ühe inimese poolt on ikka endine. Kurb, et Sa nii kibestunud ja ebaviisakas oled Tsultanja.

Käisin just Hurghadas (19.02-27.02) ja võtsin reisi Hecatost, teenindus jube kiire, paari tunni jooksul oli kõik valmis. Väga sõbralik teenindus. Julgen kindlalt soovitada.

Kõigepealt õpi korralikult eesti keeles kirjutama ja alles siis tule siia sõna võtma.Sinu "pikk"tekst on nii kirjavigu täis, et....ma saan aru, et algharidusega inimesed tahavad ka sõna sekka öelda aga...tripp.ee pole selleks vist küll sobiv koht.

Ja,jah, Vic kirjutaski oma emotsioonidest. Kui Vic võrdleb Sousse Palace Mahtra hosteliga, siis millest me üldse räägime?! Vici meelest oleks pidanud hotelli fuajees rippuma õhtul peale õhtusööki silt kirjaga "Vaikust, Vic magab, Vicil on homme hommikul ekskursioon". Annaks jumal, et selliseid vingujaid minuga ühele reisile ei satuks.

Ootaks veel kommentaare inimestelt, kes on viibinud Sousse Palaces, sest antud hetkel sa vic ju valetad konkreetselt! Arusaamatuks jääb see, et hotellis toimus moslemi pulm, ok, see selleks aga kas sa tahad väita, et terve hotelli täis turiste taheti õhtusöögist ilma jätta, kuna toimus pulmapidu? Väga kahtlane! Egiptuses Roma hotellis nägin ise ka moslemi pulma, turistid elasid igati kaasa ja vaatepilt oli väga tore, sest see on tõesti midagi muud, palju tantsu ja igasuguseid erinevaid etteasteid. Olen väga õnnelik, et seda juhtusin oma silmaga nägema. Kõik turistid pildistasid ja plaksutasid. Ikkagi ei saa aru, milles oli probleem, et hotellis pulmapidu oli?

Sinu jutt on ikka nii üle paisutatud, et...sa oleksid pidanud sellega kohe arvestama,et sa lähed Aafrikasse. Naljakas on see, et inimene sõidab puhkusele ja siis hakkab stressama, et kuidas saaks veepudeli hotelli viia. Olin samas hotellis juuni kuus ja see, mida sa siin kirjutad on täielik jama. Mul polnud küll kunagi probleemi veepudeliga hotelli siseneda aga mainin siinjuures, et inimesel ja inimesel on vahe, kui sa ikka ise oma margi seal täis teed, siis loomulikult nad hakkavad sind meelega kiusama. Jah loomulikult pead jookide eest eraldi maksma, seda igal pool, nii seal kui ka siin. Igatahes mõnede eestlaste pärast on mul piinlik järgmisel aastal sinna hotelli tagasi minna. Aga sulle "vingu vic" kõike head ja paremat järgmistel reisidel ja mis kõige olulisem; tasuta joogid õhtusöögi kõrvale!!!:):)

Sorry,sultanja,minu meelest on teema pealkiri"""Kuhu reisida oktoobris?"""ja egiptus on üldse omaette teema all.

Julgen ka soovitada Tuneesiat, tulin alles nädal aega tagasi sealt ja mõtted on siiamaani veel seal, tõeline paradiis, viibisin Sousse linnas. Hotelliks oli Sousse Palace 4*, mis oli väga hea hotell, otse linna südames. Ja tõesti Egiptusel ja Tuneesial on suured erinevused. Inimesd on Tuneesias tunduvalt rikkamad, alati antakse jalakäijatele teed, taksojuhid ei tüssa jne. Egiptuses seda naljalt ei juhtu, kuigi mis seal salata, ka Egiptus meeldib mulle omamoodi.

Äkki keegi oleks nii hea ja saadaks mulle ka need väljendid.Oleksin väga tänulik! kerstil(ät)airs.ee

Suvel (juunis) sai GoAdventure kaudu käidud Egiptuses, startisime Vilniusest, kõik sujus suurepäraselt, ka bussipiletid, Tallinn-Vilnius-Tallinn organiseeris GoAdventure ise. Julgen küll soovitada seda firmat.