trip-krainetrip-ukraine-dark

Temake A

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
14 kommentaari
Viimased kommentaarid

Lia, milliseid Vietnami siselende opereerib Tigerair?

Kõige lihtsam ja üks odavamatest variantidest on metrooga. Metroopeatus on lennujaamas ja sõitma peab Kranji nimelise peatuseni. Täpselt sama teekonda ise läbinud ei ole (alustasime kesklinnast), seetõttu ei oska öelda mitu korda ümber istuma peab. Kuid kogu metroode süsteem on seal hästi lihtne ja loogiline, igas jaamas kogu info olemas. Kranjist edasi bussiga nr 170 saab Larkini bussijaama Johor Bahrus. On olemas ka Singapur - Johor Bahtu ekspress, kuid ma ei tea kas see Kranjis peatub.

Tekkis küsimus Vietnami siselendude osas. Kas peab paika GuideVietnam veebilehel olev näpunäide: It is recommended to book Vietnam Airlines flights with local travel agents because it is significantly more expensive to book domestic flights outside of Vietnam? Air Mekongi broneerimissüsteem ei leia sobivaid lende järgmise aasta aprillis!? Välja müüdud või ei saa nii pikalt ette broneerida jääb arusaamatuks. Vaatasin lähipäevade hindasid ja nii väga odavaks neid pidada ei saa. Vietnam Airlinesi ja JetStari hinnad, isegi nii pikalt ette, veel kallimad. Hanoi - Saigon üks ots kahele u 120 eurot. Oleks soov võimalikult kiiresti Hanoist edasi lennata, mitte otsida seal mingeid kohalikke turismibüroosid. Kas üritada hankida neid pileteid neti teel miski kohaliku büroo kaudu? Või leidub Hanoi lennujaamas lett, kust nt kolme tunni pärast väljuvale lennule hea hinnaga pileti leiab? Viimane variant ei tundu loogiline olevat. Kõik soovitused on teretulnud.

Langkawilt otse Phi Phile ei ole, tedaolevalt, võimalik sõita. Küll aga on praamiühendus Langkawi ja Koh Lipe vahel. Praamid väljuvad Telaga Harbour´st ( 8.00; 09.30 ja 14.30, sadama veebilehelt saab isegi piletid broneerida ) ja Awana Port´ist. Koh Lipel on piirikontrolli punkt, kus viisat kontrollitakse. Lipelt Phi Phile peaks alates 19. novembrist praam liikuma küll, kuid see on pikk ( 7,5h ) sõit. Kuna puuduvad isiklikud kogemused ei tea, kas mööda merd liikumine on just kõige õigem. Oleneb suuresti ka ilmaoludest. Läbi Satuni minna on võib olla parem mõte.

Ao Nang´ist Krabi lennujaama 400 THB. Vastupidisel suunal pole sõitnud. Võibolla tõesti küsitakse rohkem, kui lennujaamas taksosid pole. Arvan siiski, et 500 bahti on lagi. Paadisõit Ao Nang´ist West Railay´le maksis 50 THB ja pileteid müüakse kioskis, mis töötab umbes 18.30-ni ehk kuni pimedaks läheb. Kuna sina, Krissu, jõuad sinna suht hilja, siis tuleb sul ilmselt paadimeestega hinnas kokkuleppele jõuda. Sõidavad nad igal ajal, aga mingit öist tariifi kahjuks öelda ei oska. Äkki leiab infot neti avarustest. Mis puutub sadamatesse, kui neid üldse nii nimetada saab, siis neid on Ao Nang´is kaks, mõlemas ranna otsas. Sina peaksid jõudma "sadamasse", mis asub Ao Nang Villa nimelise hotelli ( seda peaksid kõik taksojuhid teadma ) vahetus läheduses. Teine on Nopparat Thara poolses otsas, mis jääb Railay´st veel mõned kilomeetrid kaugemale. Soovitaks siiski hankida mingi reisijuhi nt LP, kus ka väiksemate kohtade kaardid olemas. Endal lihtsam ja oht, et nahk üle kõrvade tõmmatakse väiksem. Toredat reisi!

Kuidas see õigupoolest toimib? Lähed ütled kassatädile kuhu tahad sõita, maksad sõidu eest, saad miski kviitungi ja selle annad taksojuhile? Kas selliseid taksosid saab tellida ka nt hotellidest? Kilomeetri hind on fikseeritud ja tingida pole vaja? Vabandan ette, otsingut kasutamata, esitatud rumalavõitu küsimuste eest. Ja tellitud LP pole ka veel saabunud:(

Trivandrum - Male - Trivandrum 3650 EEK / reisija. Sellise hinnaga saab internetist broneerides ja sama pakub ka Estravel.

On keegi seda broneeringusüsteemi kasutanud? Toimib probleemideta?

Hoteltravel ja asiarooms tahavad kogu summat. Sawadee ühe või kahe öö raha, seda kahjuks ei mäleta täpselt.

Hoteltravel.com toimib tõesti tõrgeteta, ei mingeid riske. Maksad ära, saad broneeringu kinnituseks voucheri ja sellega lähed hotelli. Sama julgen väita asiarooms`i ning sawadee kohta. Toredat reisi!

Küsimus sama, mis af´il. Prints võiks tõesti, teistele hoiatuseks, avalikustada, millisest kohast broneeris. Ise bronnisin läbi Hoteltraveli ja sain ka, enda arvates vähemalt, igati korrektse voucheri. Kas peaksin ikkagi ebameeldivateks üllatusteks valmis olema?

kui lend juba nädala pärast. Üldjuhul väidavad reisibürood, et aega läheb 10 päeva. Küsida võiks ehk Bergerreisidest ja Reisieksperdist - äkki mõtlevad midagi välja. Või on olemas mingi kiirviisa variant, kuigi viimasest, isiklikult, pole kuulnud. Samas ei tahaks uskuda, et alanud aastal piiril viisat teha ei saa. Pole nagu ühtegi mõistlikku põhjust? Eelmise aasta lõpus igatahes toimis suurepäraselt!

Air Asia Bangkok - Krabi õige lennugraafik on tõepoolest: 10.40 - 12.00 13.20 - 14.40 17.05 - 18.25 ja nii 7 päeva nädalas.

Tänan pv! Ise ei leidnud sellist kohta üles ja enam pole mõtet nagu otsida... Vabandan vale info levitamise pärast. Kirjutasin lendude Krabile saabumise ajad.