trip-krainetrip-ukraine-dark

friiza

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mis viisa see selline on, mida nad 3 kuuks Helsingis väljastavad, kas ka turistiviisa?

Suur suur aitähh :) Kas sellest probleemi ei ole, kui turisti viisa soetan omale ilma tagasilennu piletita?

Loodan, et Hurghadast saab ka minu järgmise talve kodu :)

Just käisin paar ndl tagasi. Me võtsime Phuketist kiirpaadi reisi üheks päevaks ja maksime 1000 bahti nägu. Võtsime täiesti suvalisest tänavaputkast, sellelt kes head hinda pakkus (voldikul oli vist hinnaks kas 2800 bahti vms). Ja laevafirma oli meil Sea Angel. Trip oli ise väga lahe ja kindlasti soovitan minna, uskumatult ilus loodus. Aga meeletult turiste. Oma 50 kaatrit sebisid kindlasti seal saarte ümbruses ringi, kui mitte 100 ja raske oli pilti saada, kus mõnda võõrast peal ei oleks. Maya Bayl olime vist 45 min. Khai Island 1,5h. Ahvisaar oli mõtetu, niisama näidati ahve korja kalju äärest ja saarele maha minna ei saanud. Lõunasöök oli vist tund aega - äkki see oligi Phi Phi Donil.. seal olid ka turud ja hotellid ilmselt. Mina soovitaks ka kui võimalik võtta öö seal ja rentida pikasabaline paat, et ise minna ja rahulikult saarte vahel ringi sõita ja nautida. Kiirpaadi tuuril on ikka suht koht kiire tempo taga, et võimalikult palju ära näidata.

Meie sõitsime route 66 suure osa läbi 2a tagasi, kui läksime LA-st New Yorki. Kohati jooksis uus tee kõrval ja vana route 66 oli ikka suht põllutee :D Nii palju kui meelde tuleb külastasime Sequoia National Parki, Death Vallile kahjuks ei jõudnud, Las Vegast, Grand Canyonit, Howeri tammi. Memphises oli üks väga lahe baar - Coyote ugly - nägi välja täpselt samasugune nagu filmist kole koiott - võimalik, et see filmitigi seal.. Siis käisime veel samal teekonnal vaatamas mingit meteoriidikraatrit, kus aga pilet oli päris kallis ja kuna olime jeepidega siis sõitsime ise teisele poole kraatrit ja vaatasime teiselt servalt tasuta. Osad käisid veel vaatamas mingeid kivistunud puid, aga ei leia hetkel üles selle kohta infot..

Muidu on jah vist jaanuar ja juuli. Ise olen käinud jaanuaris ja septembris, mõlemal korral shoppasime nagu jaksasime ja riided olid odavad ja alla hinnatud.

Otsime agaralt mingit majakest - bungalowd neljale Bali allpool osas. Ei pea päris Kuta beachil olema, aga võiks sinnapoole jääda. Aga kuskilt netist ei leia. Kõik mis on on päris kallid.. ega ei oska soovitada.. Oleme seal ilmselt 3-4-5 päeva oktoobri algul.