AnnAPernO

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisin 2006.a. juunis. Minu jaoks oli mõte selles, et käia Itaalia reisil, kuid jätta tihedasse programmi puhkepause. Muidu on LaStrada Itaalia reis nii, et iga päev mingi koht (Rooma ja Vatikan; Firenze ja Pisa; San Marino; Veneetsia). Rimini reisil olime kohapeal ja sõidud tegime ülepäeva.

Suur tänu asjaliku kommentaari eest. Kogu info oli väga vajalik. Noored 15-ndal jaanuaril minemas. Eelmisel aastal olid Sharmis Crowne Plazas ja jäid rahule. Tenerife hotelli valik oli raskem (mõlemil juhul otsisin soodukaid).

on Sol Tenerife kohta? On keegi seal viimasel ajal olnud?

Vt Kalevatraveli kodukalt paremalt soodukat Kaaslane kaasa x krooniga. Siis vaata Novatoursi kodukalt kataloogihindu (kampaania on jaanuariks-veebruariks) ja arvuta tegelik hind. Kampaania kestab 9. detsembrini. Avalda oma soov aadressil info@ovatours.ee, peaks veel läbi minema, esmaspäeval saad teada. Cran Canaria hinnad olid paremad kui Tenerifele. Nt 3* hotell AI 9000, 3* hotell HB kuskil 7000 kanti. Odavamaid ei vaadanud. (Otsisin just ise ka ja tegin nii, nagu ülalpool kirjas, pidime aegade tõttu valima Tenerife)