reinuvader

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere.

Sain äsja moneybookersi master kaardi postiga kätte. Raha olen kandnud peale kontole Sampo panga kaudu.Aega läheb mingi 3-4 päeva ennem ui laekub. Swedist laekumine peab olema oluliselt kiirem. Mingi nänala aja jooksul peab saabuma ka PIN kood eraldi kirjaümbrikuga. Aastatasu on sellel kaardil 10 Eur ja kaart toimib täpselt samuti nagu iga krediitkaart, ainsa vahega, et raha peab sinna ennem peale kandma. Kellel plaan Ryanairiga lennata, siis biletit säästab selle kaardiga ühe lennuga 6 Eur.

Venemaal kehtib narr registreerimisseadus, mis nõuab alates 3-ndast päevast registreerimist. Küsin- kuidas sellisel planeeritaval rongireisil registreerimisküsimus lahendatud saab?

Kuidas siis ikkagi saada Pakistani viisa. Mul on plaanis reis Iraan->Pakistan-> India. Kui Pakistani viisa jaoks on vajalik kullakutse, siis kuidas seda hankida?Jarsku oskad Sina Kapsake aidata.Minu meiliaadress on vlok1@hot.ee

Kuna oleme Euro maa votke kaasa ikka Eure mitte USd. Eile vahetasin kursiga tanaval 1 eur-> 41.02 Bahti Tavid pakkus kurssi 1 eur->36 Bahti. Unustage rahaautomaadid ja vahetage vaikeste summade kaupa kohapeal vastavalt vajadusele.

Hetkel on Sampo pangal Sampo krediitkaardiomanikele koostöös Seesamiga pakkumisael ülisoodus reisikindlustus terveks aastaks ja ainult 420 EEK Kehtivuspiirkond terve maailm ja ühe reisi max pikkus kuni 30 päeva.

Kui palju Phuketil majutuse eest on mõistlik maksta?

Saabun 16 märts koos abikaasaga Phuketile ja plaan on sinna vaadata mingi enam-vähem majutus 2 nädalaks. Vaatan hindasid www.hotelscombined.com ja majutuse hind 2-le alagab 450 EEK → ülempiir võib olla vägagi erinev. Millised on soovitused. Palju on mõistlik kahese toa eest maksta? Kas on otstarbekas ette bronnida näiteks mingi 5 ööd ja ülejäänud vaadata juba kohapeal?

Palun jagage kogemusi, mis on mõistlik hind, mida on mõtet maksta 2 inimese majutuse eest Phuketil.

Järsku oskab keegi soovitada mõnusat majutust Phuketil 2-le inimesele mõistliku hinnaga. Kõik head ettepanekud ja soovitused on teretulnud.

Panen siin kokku iseseisvat reisi jaanuari kuuks Taimaale. Plaan on olla paar päeva kas siis minnes Phuketile või sealt tulles Bangkokis. Küsin kus on soodsam ostud teha? Kas Phuketis või siis suurlinnas Bangkokis?

Eks see praamile saamine on tihti õnne asi. Ise olen Bodöst ostnud praamipileti ilma igasuguse ettetellimiseta loofootidele. Ette ei soovitaks majutust bronnida, kuna see seoks teid liialt. Küll aga soovitan kämpingu koha otsimisega alustada varakult s.o kusagil klo 18.00 paiku ja alati peab arvestama sellega,et kõik kohad on campis välja müüdud. Siis on ainus võimalus osta telkimis koht kämpingusse.