Viimased kommentaarid

Kumba neist kahest hotellist eelistada?

Ma kardan, et kaks nädalat kultuuriprogrammi oleks liiga väsitav ja samas tahaks ka rannapuhkust ja päikest väheke nautida. Sest see Eesti suvi on ju teadagi milline, kehv suusailm:D Minu e-mail on kaarink@hot.ee

Väike bassein oli, kuid kui ma õieti mäletan siis laste jaoks sügav. Meie reisiga oli kaasas üks noor pere ja nende väike laps ujus pidevalt basseinis, kuid tal olid käterõngad või kuidasmoodi neid ujumis abivahendeid nimetataksegi.

Mina käisin selle aasta märtsi kuus Varestega Tais. Swan Beach Resort on väike hubane hotell Jomtien beatchil. Asub tõesti keskusest eemal. Mina küll seda randa üle tee eriti ei soovitaks ise veetsin enamus ajast hotelli basseini ääres või siis käisin saarel ujumas. Ekskursioonidest soovitaks kindlalt Kwai jõe reisi.

Minul on ka plaanis minna paariks nädalaks Indiasse kas siis veebruar või märts. Soov oleks külastada kuldse kolmnurga vaatamisväärsusi ja seejärel puhata umbes nädalakese Goas. Kuna naisterahval on omapäi riskantne seal rännata siis otsin reisikaaslast/reisikaaslasi.