trip-krainetrip-ukraine-dark

johnson

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
31 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tervitused. Oskab ehk keegi teadjam òelda, kuidas on lood wifi ùhendusega Tenerifel. Ja kas leidub kedagi, kes pesitseb Puerto de la cruz piirkonnas. Hetkel olen ise Mallorcal ja plaan oktoobri alguses paariks nàdalaks Tenerifele tulla. Oleks tore mòne kaasmaalasega muljetada.

Tànud

Annimatsi kàmping Otepàà làhedal on nàiteks ùks mònus koht àraolemiseks. Palliplats, lòkkekoht olemas. Saab saunagi jàrve ààres normaalse hinnaga rentida. Piljard jne.

Niipalju kui mina tean, tòòtab Maris hetkel Ibizal. Ehk oskab temagi aidata, kui tòòkòrvalt aega suudab leida. :)

Kindlasti on olemas vòimalus midagi leida. Ja isegi kui mitte Palmas siis nàiteks Santa Ponsas. Bussiliiklus toimib hàsti. Kuid iseenesest mis hinnaga? Kuigi hooaeg praegu kiratseb (Magallufis siiski elu keeb), paistab et ilmad hakkavad siiski jàrjest paremaks minevat, seega mida rohkem tuleb siia turiste, seda rohkem vòivad tòusta ka rendihinnad. Samas kahepeale hind àra jagades tuleb siiski odavam. Pàikest..

Ise olen hetkel sellises kohas nagu Santa Ponça ja tána oli siin selline suvi et anna minna. Eile seevastu sadas pool pàeva ja òhtul peksis àikest. Siiamaani olen aru saanud sellest, et kuigi kraadiklaas vòib nàidata vàhem kui Eestis on siin tegelikult tunduvalt suvisem. Isegi kui taevas on enamusest pilves, paistab kusagilt ikkagi páike ja rannas ikkagi nautlejaid jagub. Aga seevastu lubatakse suveks suhteliselt pòrgulikku kuuma, nii et saame nàha. P.S. Vesi muide on vàga pro. :))

Üks lihtne küsimus: nimelt kas laptopi lennukisse võtmisega võib tekkida probleeme? Lihtsam on panna kõik paberid ja dokumendid koos läppari kotti ja sellega kogu käsipagas piirdukski.Teise koti koos muu kolaga saadaks teadagi kuhu. :)

Võid proovida sellist varianti kui lendad siit ameerikasse ja sealt edasi Honolulule. See eeldab küll viisa olemasolu kuid kui see olemas on siis mina kasutaks seda varianti. Firmasid on piisavalt mille vahel valida Virgin, Continental, Iberia. Peab ainult otsima, kuid ma arvan et hinnas peaksid ikkagi saama alla 20k. Natuke tuhlamist Trip.ee-s ja leiad päris palju kasulikku.

Soovitaks näiteks kirjutada aadressile: mallorcale@hot.ee Nimelt Ly ja Meelis elavad juba pikemat aega Mallorcal. Ehk saavad nemad sind aidata huvitavate kohtade näitamisel, millest isegi reisifirmadel aimu pole. :)

Ei kavatse küll kellegi aadressil ruigama hakata, kuid juhul kui kommentaar tuli minu aadressil, siis kahju kui kellegi õiglustunnet riivasin. Asja mõte oli pigem see, et hetkel mul puudu a-kat, sest pole selle tegemiseks aega leinud. Samas tean, et valdan seda kategooriat tunduvalt üle keskmise praeguses linnaliikluses viibijatest. Tahtsin teada lubade kohta seda, et kuidas on lubade kategooriate tegemisega Hispaanias. Kas oleks ikkagi lihtsam see kategooria Eestis läbi teha. Iva on ka selles, et kuna praegu neid teha ei saa, siis pean sellega arvatavasti ootama järgmise aastani, sest pole plaani enne seda tagasi tulla.

Tänud neile, kes mu küsimuse mõttest aru said.

P.s. Foorum ei tohiks olla koht, kus ennast mingil veidral moel välja elada, vaid asja mõte on leida infot mistahes totakatena tunduvatele küsimustele.

Tervitused.

Tekkis üks loll mõte aga küsija suu pihtsa ei lööda. Nimelt Eesti lubadega Hispaanias. Peaks kehtima ilusti aga asi pigem selles, et kui kehtivus läbi saab, kas siis peab korraks tagasi ronima siia? Ja kui lubades vaid B-kat. sees siis kas Hispaanias võid tsiklisõidust ainult unistada, või ehk nad ei vahi seda eriti. Küsin igaks juhuks üle, sest kui muidu ei saa, siis mõtekam A-kat siin kiirelt ära teha.

Tänud teadjamatele

Kui küsida tohib, siis mille kaudu sa läbi Helsingi lähed. Mis firmasid kasutad? Tulevikuks hea midagi endale kõrva taha ehk panna.:)

Oskab keegi täpsemalt öelda, mis hinnad võib leida Gatwicki ja Stanstedi lennujaamast pileteid ostes. Kas on kordades kallimad või on mõistuse piires.

Olen järjepidevalt pidanud oma tripi edasi lükkama, kuid paistab et viimaks saan mineku sättida järgmise nädala sisse. Esialgne mõte oli enamus ajast veeta Playal, aga eks paistab kohapeal. Plaan seal pesitseda oli ca kuu aega.

Kus Playal peatuda kavatsete, ehk isegi trehvab kokku.

Oskan omalt poolt soovitada sellist lehte nagu:http://www.charterflights.co.uk/ Panin sealt otsingusse näiteks Dominikaani ja sain hinnaks alates 5000 eeki. Selleks peab muidugi Inglismaale lendama mis näiteks Easyjetiga on ca. 1000 eeki. Kavatsen peagi selle variandi ära katsetada, eks siis oskan täpsemalt öelda kas leht ennast ise ka õigustab.

Kui viitsimist, siis äkki jätad oma kontakti. Nimelt endal just sama tunne ja mõte et tahaks siit kiiremas korras vehkat teha. Koblakas on suht tõsine ette visanud. Plaan sama moodi pikemaks ajaks sooja. Ühe võimalusena kaalusin samuti Dominikaani. Ehk jagaks mõtteid.

Olengi jõudnud paraja dilemma ette. Kumb valida kas Mehhiko või Dominikaan. Puhkamiseks on mõlemad parajad paradiisid, aga mõtlen pigem sellise pilguga vaadata, et kui tekib isu kauemaks ennast sisse seada, siis kahtlen kas Mehhikos midagi tarka teha oleks. Seal pigem hea seigelda ja puhata. Või ehk eksin.

Tänud

Sooviks küsida kõigilt neilt, kes hetkel pikemalt Dominikaanis aega veedavad, et millega seal tegelete. Küsimuse mõte pole liigne uudishimu ja isu kiigata teiste eraellu, vaid pigem soov teada saada, et kui tekib soov pikemaks ajaks ennast sisse seada, siis peaks ikka midagi tegema ka, et katus peakohal ja toit hamba all. Ja mis tööd seal eurooplasel üldse teha oleks võimalik. Pluss veel paberijama, sest olen kuskilt kuulnud et vist mingi kuu aega võid seal turistina üldse olla. Viisat ei tohiks enam vaja minna. Seda vähemalt välisministeeriumi kodulehte uskudes. Huvi oleks sealt läbi käia küll ja ehk isegi natuke pikemaks jääda kui see võimalik oleks.

Tänud ette

Endal ongi enam vähem selline mõte, et seikleks Inglismaal nii kaua kui tahtmist on ja kui siiber siis sõidaks edasi. Asja mõte olekski, et ei planeeriks kõike liiga ette. Kui osta pilet enne ära, siis peaks oma graafikut ja kella taga ajama.

Tekkis väike küsimus seoses passivahetusega. Vist natuke teemast väljas aga ikkagi. Nimelt kui pass kehtib veel ca üle aasta, siis kas on võimalik uut passi kiirkorras taotleda, sest plaan on endal üle aasta välismaal olla ja passi vahetamise jaoks ei ole nagu isu korraks tagasi ronida.

Tänud neile kes oskavad midagi tarka öelda

Endal kisub ka sinna veebruari 10 kanti reis. Kui huvi midagi koos teha, siis andke aga teada. Reisiplaane suht veel vähe tehtud. Pigem vaatan kohapeal mis edasi saab. Hetkel plaanin lennata läbi Estraveli büroo stokist Cacnuni ca. 14 000 reis. Kui keegi leiab mõne põnevama ja mis seal salata, odavama variandi lendamiseks, siis oleksin väga tänulik.

Tere. Plaanin minna veebruaris kas Mehhikosse või Hawaile. Uurin mõlemat. Hawaii kohta aga mõned küsimused. Kui viisa olemas siis kas selline variant oleks normaalne. Lendaks läbi Estraveli ümberistumisega Honolulule ca. 15 000 eest. Kohapeal ca. 2-3 nädalat. Majutuse otsiks ja bronniks läbi neti. Ja kuidas tollis sellistele ümberistujatele vaadatakse. Või peaks võtma mingi reisipaketi (mis muidu liiga kulukas ca.28 000), mis minu arust raharaiskamine. Teab keegi ka ehk seda, kas Hawail telefoniühedus toimib(helistamine ja sms) või peab sealt mingi teise kaardi sebima. Kui paljudes kohtades leidub interneti (saaks kasvõi skype või msn kasutada), wifi oleks vist palju soovitud. :)

Endal plaan minna mehhikosse veebruari alguses. Sellega mõned küsimused. Peaks olema viisavaba riik, nii et see mure jääb ära vist. Kuidas mõtekas minna, kas võtta reisifirma pakutav trip või lennata läbi teiste riikide lihtsalt lennupiletitega ja leida endale majutus enam vähem kohapeal. Kuidas mehhikos helistamise ja sms-idega on? Ja kui paljudes kohtades seda wifit ikka leiab. Hea kui mõne interneti punktigi leiaks. Oleks muidu pihuka kaasa võtnud, sest interneti olemasolul oleks olemas skype ja msn. Ja kui mitte Cancunis olla, siis kus oleks mõnus ennast paigutada?

Ette tänades