Indrekk

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
10 kommentaari
 

8 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Rannas pidi kasutama spets jalanõusi. Kuskil 50 m on põlvini vesi, kui alles sügavaks läheb. Rannabaaris on ka kõik hinnas. Hommikusöögiks oli üks pearestoran, lõunasöögiks kaks restot kala ja tavalise toidu resto, õhtuks oli veel lisaks hiina resto. Baarid olid rannas, basseini ääres ja majas sees. Üritusi oli seal alates hommiku kella 11-st alustades aeroobikaga, vesiaeroobika, vesipall, tantsud ja õhtuti oli kella 21-st etendused. Kirjas on, et köetav bassein aga ei oska öelda kas on, praegu olid kõik basseini ühe temp. ja väga soojad. Liumäed toimivad ka mõlemad. Estouri kodulehel olevad pildid hotellist on ikka päris vanad, ehitatud on kõvasti juurde.

Hotell on N Bayst 20km kaugusel, kohaliku väikse bussiga (marsa) maksis 30LE-d 3inimest, leian, et see ei ole kallis ja tagasi hotelli taksoga ilma erilise kauplemiseta 50 LE-d. Lennukid sõidavad üle hotelli üsna tihti ja mõni neist päris madalalt, seega müra väga kõva, kuigi mind see isiklikult ei häirinud sest enamus lennukid ikkagi lendasid kõrgemalt üle. Randa saab jala 15min kõndimist, läheb ka buss iga täistund. Kui eelmine aasta sai käidud teises hotellis (ka 4*) ja sain korraliku kõhuhäda siis selles hotellis polnud minul mingeid probleeme vastupididelt üleeelmisele postitajale. Kõik hinnas on ka vesi ja kokteilid mis paljudes hotellides on tasulised. Koristaja paneb toas ka väikse paki mahla külmkappi iga päev.

Tulin ka sama lennufirmaga Gran Canarialt 06.03 ja teatati, et Eestis on lumetorm ja seetõttu peab minema läbi Portugali ning tankima seal. Koju jõudes selgus, et pole mingisugust lumetormi olnud sel päeval.

Kui hotell/apartment kus peatud, pakub ka autorenti siis pole tagatist üldse vaja.

Ega töötajad võisid muidugi erinevad olla. Mina käisin detsembri algul seal ja siis antti ilma küsimata mulle tsekk.

Kui mina sinna hotelli läksin siis küsisin reisikorraldajalt, et palju kohvri tassimise eest tippi anda siis öeldi mulle, et mitte rohkem kui 1 USD, ju sa maksid üle (5USD) ja sellepärast sind pommima hakatigi. Rannas jah toole ei tohigi ise liigutada, vaid pead nendele ütlema kuhu tool panna ja nad panevad ise tooli sinns kuhu vaja. See, et need inimesed tsekki ei küsinud on nüüd küll ikka oma rumalus! Ja tippi oodatakse seal jah iga sammupealt, kuid ma usun, et selline asi on igas Egiptuse hotellis mitte ainult Alohas.

Rannabaaris on kõik söögid ja mitte alkohoolsed joogid tasuta. Alkohoolseid jooke saab tasuta basseini baarist mis on 50 m kaugusel rannbaarist.

Naama Bay 7km Alohast. Rand on liiva aga vees on kivine ja üsna järsku läheb sügavaks, et lastel pole rannavees midagi teha. Toas on seif täitsa olemas. kahestel tubadel on terrass ja kolmestel on prantsuse rõdu.

Jah, iga alkohoolse joogi eest tuleb toa number nimi ja allkiri anda. Alohast 10 min. tee kaugusel on ka turg 1000 ja üks ööd, ning old sharm taksoga 10LE-d