Viimased kommentaarid

2017a. oktoobris sai käidud lastega Balil. Meie jagasime oma puhkuse kolme koha vahel Sanur- lastega ideaalne, puhas rand- Bali kohta, soodsad söögikohad. Ubud- mõnus väike koht, söömine kallim kui Sanuris, mõnusad väikesed butiigid ja hubased väiksed hotellid. Nusa Dua- peale Ubudi ja Sanuri tundus luksuslik Nusa Dua kui mingi teisele saarele sattumist, mis polnud üldse nagu Bali enam. Suur ja uhke hotell oma lärmakate külalistega, kallis shopping ja veel kallimad söögikohad. Shopping Nusa Dual on kolm korda kallim kui mujal Balil. Venelastest tulvil. Rannad ei olnud nii puhtad kui Sanuris. Aga eks sellega tuleb arvestada Balil. Kutal sai oldud 1 päeva ja sinna küll enam sattuda ei taha. Tohutult palju rahvast, lärmakas ja räpane piirkond. Nusa Dualt võtsime päevaks takso, kellega sõitsime Uluwatu piirkonnas pisikestesse nö salajastesse rannasoppidesse- imeline! Taksosõit tuleb odavam võtta kui tänavalt pakutud päevased tuurid (u 45 euri) erinevatesse kohtadesse. Taksos maksis 6 tundi sõitu ning ooteaega 24 eurot.Plaan on uuesti külastada Balit ja siis jätaks ära Nusa Dua ja Kuta.

Tere! Olen käinud Nii Tenerifel kui Fuerteventural. Kui oled lärmi armastaja ja must liiv meeldib siis vali Tenerife. Kui tahad rahulikumat puhkust, ilusaid laiu kuldsete liivadega randu, rahulikumat olemist- siis Fuerteventura. Kui tekib tahtmine Fuerteventuralt jalga lasta, siis 25min catamaraaniga sõitu ja oled Lanzarotel. Vaatamist on ka Fuerteventural küllaga, pole vaid nii mägine kui Tenerife. Samuti on Fuerteventural Oasis park, nagu Tenerifel siis Loro park. Avastamist väärt on kõik sealsed saared. Kõik nad erinevad ja toredad.

Jaanuaris oli aega Londonis 1:45. Olin perega, sh ka väike laps ja käsipagasiga. Jooksime jah, aga lõpuks jäi aega ka söömiseks. Meil on alati Ryanair varem maandunud ja sellega aega juurde võitnud. Düsseldorfis jõuab vabalt.

Tere Tulime 12 mai Kreetalt. Auto broneerisin internetist www.athenscars.gr. Kuna olime suure seltskonnaga, siis meil oli 9 kohaline auto ja selle 9 päeva hind oli 336.-. Lisaks läks veel 30.- kuna auto tagastasime teise lennujaama. Kohapeal uurisin ka hindu ja ühtki nii soodsat pakkumist ei näinud. Mingeid probleeme ei olnud, hinnas oli kogu kindlstus. Bensiini hind oli 1,69- 1,77- olenevalt kohast.

Metzingen on tõesti jama. Aastaid tagasi sai sealt veel miskit aga nüüd on hinnad ka juba suht kõrged. Veel on Saksas Ingolstad Village. See oli nagu suht ok aga ka ei miskit erilist. http://www.ingolstadtvillage.com/ http://www.outletcity.com/en/metzingen/

Ise eelistan shopata pigem Dresdenis. Ilus linn ka.

Kidlasti pead teadma, et itaallased ei räägi seal inglise keelt ja ei ürita eriti sinust aru ka saada. Hästi must ja räpane on. Selleks pane end valmis. Randadest ära ka miskit super mõnusat oota. Aga võtke rendiauto ja sõitke mööda ranniku äärt ringi. Siis näete palju ilusaid vaateid ja ilusat loodust. Meeldis Lecce linn ja Otranto. Siesta ajal on kõik kinni. Mõned suuremad keskused on avatud ja jäätisekohvikud. Hinnatase on umbes nagu Eestis. Mõni asi kallim aga kohalik toodang on soodsam. Näiteks Barilla makaronid, mis meil siin maksavad 1.40 on seal 0.68. Pitza hinnad algasid 5 eurost. Siestaga seoses mõtlegi hommikul juba lõunasöögile, sest kui lõunast kõht tühjaks läheb siis jääd nälga :D. Üks mis kindel, et sooja seal saab- meie puhkuse nädala algul oli temperatuur u 30 kraadi ja äratuleku päeval 36 kraadi sooja. Õhtud on ka väga mõnusad ja soojad.

Võimalik, et siin kuskil on kirjas olnud ja mulle kahe silma vahele jäänud, seega lisan siia, et Soomes saatkonnas nad aksepteerivad 100-st eurost väiksemaid rahatähti. Ise pidin saatma veel eraldi neile 5 20-ne eurist (pakkusid nad ka variandiks kaks 50.- st) kuna nad ei aksepteeri 100-st. :D Lihtsalt infoks, kellel peaks asjaga kiire olema, et passide ootamine ei veniks 4 päeva võrra.

Ise ostsin paar päeva tagasi lennupiletid finnairi, soome lehelt. Tee sinna kasutaja ja seal praegu soodushinnad Bangkokki (al.599.-). Reis küll algusega Helsingist aga minu arvates ikkagi hea hind. http://www.finnair.fi/finnaircom/wps/portal/travel/en_FI

Käisime puhkamas Dubais kui laps oli 5 aastane. Olime 2 nädalat ja esimene nädal oli jahe ja teine nädal (kuu lõpp) soe. Teist korda Dubaisse ei läheks. Ei lastega ega lasteta. Tenerifel käinud ei ole.

ranel55 Saarele võid minna küll aga mõttekam on minna seltskonna. Paar aastat tagasi maksis sõit saarele ja tagasi kokku 2500 bahti. Võimalik, et nüüd on kallim. Saarele saab ka tavalise laevaga aga see loksus mitu tundi minu mäletamise järgi. Aga oli odav. Ise Pattaya keskuse rannas ei olnud sai ikka saarel käidud. Kuigi see keskuse rand hullem küll pole kui Eesti rannad. Ja olen ka naine ja ei kiru Pattayat- väga lahe, huvitav ja naljakas koht. Hea meelega lähen tagasi sinna puhkama.

Käisime 2009 mai Topiga Kreetal. Kõik oli ok! Sealne giid Kristel oli igati abivalmis ja asjalik.

Meeldiv see pole aga turvalisus ennekõike. Kahju turvatöötajast mida kõike ta nägema peab...

http://www.airlinequality.com/Airlines/SU.htm Siit saab lugeda Aerofloti kohta (ja kõikide teiste lennufirmade kohta) ja kui viitsid otsida, siis leiad ka samalt lehelt reisijate kommentaare.

ja ka päevitamata nahaga maksab 10 bahti linnas sees liigeldes ja väiksemad lapsed ei maksa üldse midagi.

Muidugi võta laps kaasa. Ise olen mitu korda käinud ja koos lapsega. Lapse eluga riskimine? No siis ei saaks äkki last üldse välja toast lasta. Aga käru võta jah kaasa- ja võta see kumb endal mugavam on. Vastupidiselt eelnevale on minu süda rahulikum kui laps endaga kaasas. Ja laps peab lennusõidu paremini vastu kui ise. Lapsed on väga tublid. Ja ned kes lennukis segavad teisi reisijaid ei ole mitte nutvad lapsed vaid täiskasvanud kes siis saavad lennukis nö tasuta alkoholi.

Jaga muljeid ja arvamust hotellist kui tagasi oled!

ise oleme hotelli võtnud kohaliku giidi kaudu.Pole mingit ettemaksu teinud vaid maksnud koha peal siis giidile. Hind on olnud 990 bahti nov ja märtsis ja toas oli 2 täiskasvanut ja laps.Bassein on korralik- puhastati päris tihti.Sooja ja külma veega ei olnud mingeid muresi.Hinnas oli hommikusöök- see oli igal hommikul sama- nädala sõime hotellis hommikuti kuid hiljem käisime hotellist kohe üle tee olevas kaubamaja kohvikus. Kuid saab ka tuppa ja basseini äärde toitu tellida, kõlbas küll kuid mujal olid paremad toidud ja odavamad ka.Kui tuleb veel küsimusi siis vastan rõõmuga! Aga igaljuhul läheme ise samasse hotelli tagasi!