maario

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

3 meeldimist
2 postitust
33 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sai just see tripp tehtud, bangkok internationalist don mueangi , läksime taksoga sõit ca 1h ja taksodel on fikseeritud hind mis oli 400 või 600 kohalikku minumeelest.

Kas võib küsida, mis maksis see pakett muidu reisibüroost ostes ? Ise leidsin kõige soodsama pakkumise 700€ inimene.

saaksin teile otsida üürikortereid/maju .

Kui Torrevieja kanti satute saan aidata elamispinda leida . maariod@hot.ee

Mina isiklikult soovitan tulla torrevieja kanti. Siin on 13 aastasel lapselt teha kui palju karting, paintball , veepark on ainult mõned atraktsioonid mis siin on ja kindlasti on ka täiskasvanud inimesel siin meeldivaid paiku mõnusa puhkuse veetmiseks , näiteks golf , väljasõidud vaatamisväärsutele. Orihuela Costa on rahuliku eluga mereäärne linn mis asukohapoolest on ideaalne väljasõitudeks suurtematesse linnadesse . Murcia ja Alicante on 30-40 minuti autosõidu kaugusel . Torrevieja on 5 minuti kaugusel .

Niiet mõelge ja ande teada kui soovi on maariod@hot.ee

Tervitades Maario.

Kui mandrile tahtmist jääda ja kuskile torrevieja kanti siis andke teada! Olen nõu ja jõuga abiks. Ei ole siin midagi rasket ega halba..Raske on ainult nendel kellel tahtmist ega viitsimist pole. Aga siin annab seda tahtmist PÄIKE. Niiet noored andke aga tuld:)

Nende kohtadega on natukene raske, sest seal on vaja omanikuga rääkida ja sinna paljudesse lähevad veel maksud ja tipphooaja hinnad juurde. Kirjuta mulle. Minu meil on maariod@hot.ee

Kuhu kanti täpsemalt minek on ja mis hinnaklass peaks olema ? Minu meil on maariod(at)hot.ee . Ma elan ise siinkandis ja saaksin kindlasti ka teile igas hinnaklassis ja mõõdus midagi leida.