sämp

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Personaalne tänu hea sõna ja kaasamõtlemise eest!:) Loodan siin veel tarkusi lugeda. Ja mis puutub aga nn. maksumusi jms, siis loodan siin märtsini aeg-ajalt lugeda värskemai lugusid. Ei ole ju võimalik, et meie meest seal ei käi ... selline, kes meenutada viitsib, mäletab ja on rõõmus ikka veel.

Märtsikuul minek ja teemasse sobib see mõte hästi, et hinnad hakkavad erinema ... väikesed kogemused :)/Austria,Andorra,Itaalia/annavad eeldada ja on seni ikka grupi olemasolul väikese hinnaerinevuse saavutanud. Kodulehed on ikka üldise info jagamiseks. Prantsuse kogemus puudub ja sellest ka see küsimus tekkis. Küsimus Valdekule? Prantslastel on mingi lisa kindlustus? Ehk oskad ka sellest miskit rohkem kirjutada. Varasemad postitused ei anna siin selget mõtet. On see puudrisse sõidu lisa tagatis? Kui kohustuslik?

OK! Lihtsamalt saab ikka ka ;) Aga aitäh :)) Ja nüüd siis eriti tõsise näoga küsimus, Meribell`is heast suusalaenutusest, konkreetne koht ja mis tegelikult maksis? Hea oleks tegelikult selle aasta inf. Ja ehk tuleb lisaks midagi lõbusat ka :) ,hea pubi, ööklubi soovitus ...

valdekolisi mõttetarku aga soov oleks infot saada inimeselt, kes kohapeal on käinud ja nõus rõõmsalt jagama oma kogemust. Kodulehelt oskab igaüks numbreid lugeda teadmisega, et kohapeal on palju teistmoodi. Küsimus oli ka huvitavatest teadmistest sealsest elust? Tänud juba ette !