trip-krainetrip-ukraine-dark

.

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

10 meeldimist
0 postitust
52 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ei viitsi seda jura enam lugeda , mitte midagi ei saa aru kust midagi leida, mis on loetud jne. Kahju, et uuendused asja hullemaks teevad alati. Ja nagu ikka, ei leia ka kohta kust oma profiili kustutada saaks.

Ei ole küll Horvaatia spetsialist aga kui vaadata Google earthi siis jõgi tundub seal ikka olevat.

Ei saa aru miks on vaja ajada juttu et, mine lennukiga jne.... Mis läbi Kaliningradi, kas keegi on kunagi läinud ka ja palju see otsem ja kiirem on.... Inimene soovis selgelt abi autoreisiks. Siin pole midagi võimatut. Tõesti 4200 kilti ja 40 h sõitu, ja mis see on , 3 päva tugevat sõitu ja kohal. Inimene arvestanud sellega et 8 p sõitu ja 6 kohal. Nii ongi. Ära ainult naelkummidega siit minema põruta.:)

Üks koht oli see, kus sai isegi läbi käidud. http://www.palmanovaoutlet.it/en/home Ja sealt lehelt leiad veel neid külasid.

Kui ikka eesmärk jutti sõita, siis ikka jutti, ehk ühe ööbimisega :)

Jahh, jätkuks Pärnu maanteele ka seda viisakust nagu Lätis, et sõidan paremas servas, küll oleks hea . Poleks vajagi neljarealisi ehitada. Üldiselt pooldan rajuka stiili, sõida ise ja lase teistal ka sõita. Või siis seda viisakust, et antakse suunatulega märku, et mine mööda. Siinjuures tahaks tänada ja kiita kõiki neid juhte kes seda praktiseerivad.

Aga tänu remontidele asi areneb, võrreldes 2003 aastaga kui käisin esimest korda läbi Poola on tänane sõit ikka lausa lust.

Jah eks ta ole, automatkajaks ikks sünnitakse vist, käisin ka juunis Horvaatias, oli teeremonte küll ja igast jamasi aga samas läheks kohe ka uuele ringile.

Kas Varssav-Lomza all mõtlete läbi Ostr.Mazi või läbi Pultuski ja Ostroleka ?

2015 juuni Makarska lähedal oli vist kämp Jure, 2 täiskasvanut ja 1 laps koos kämpariga ca 40 euri.

Mina olen alati sealt abi saanud, kui viitsimist pusida on. http://android-zone.ws

to Marikas556

Tahvlis ilmselt GPS andur sees juba olemas, ei teagi tahvlit millel poleks, vaja lihtsalt GPS äpp, näiteks IGO Primo, selle kasutamiseks ei ole netti vaja.

Parim asi ikkagi väike androidi tahvel või nutitelefon, millel eelpool nimetatud IGO Primo tarkvara peal. Kui ise netist tarkvara otsida ei oska siis vaata näiteks auto24 erinevaid müüdavaid navisid millel IGO peal. Ise juba aastaid kasutanud IGO erinevaid väljalaskeid, väga rahul. Enam küll ei osta Garminit või Tomtomi.

Käidud samamoodi minibussiga Pariisis. Parkimiskohta on raske leida, muud hullu midagi. Jalgrattureid ja mopeede peab jälgima, neid palju ees ja taga ja küljel. Ja nagu tuntud vanasõna ütleb: Kui Tallinnas saad sõidetud, siis pole hullu midagi.

Käige üksaasta matkaautoga ära ja ilmselt saategi selle nakkuse külge, siis enam järgmine aasta pole probleemi, millega minna :)

Bussidel pole mingeid kiirusepiirajaid peal ja lähevad ka üle 110 niiet miskit.

Mis mõte on sõita Bialystokist veel Lomza kaudu Warssavisse?

Ära pabista , jõuad kõike, see siin nii tüüpiline jutt, et autoga Pariisi minekuks varu kindlasti kuu aega. Vähemagagi kui 14 päeva käidud ja nähtud ka . Käid ära ja siis anna siin teada, kas ja kui palju nägid. Arvan et oled rahul kui oled ikka autoinimene, kui pole siis järgmine aasta lennukiga.