Reisika

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
49 kommentaari
Viimased kommentaarid

Saksamaal on ikka "päris" Legoland ka. Ei kujuta ainult ette, kuidas sinna ilma autota minna. See Legoland on küll äge. http://www.legoland.de/en/Plan/Direction/

Rendiauto on siiski mõistlikum ehk. Võibolla mitme peale ka odavam. Meil õnnestus nädalaks Ford Fiesta rentida 107 EUR nädal. Päris kindlasti säästab rendiauto oluliselt aega, sest vahemaad on iseenesest väikesed ja ühistranspordi plaane arvestades ootamist mõttetult palju.

Mehhiklastele kõlbab USD ja EUR väga hästi( va korralikud kassadega suured kauplused). Kohapeal saab USD peesoks vahetada kõikmõeldavates kohtades. Pangas kõige soodasam. Ning mõistagi saab ka taksos maksta nii USD-is kui EUR-is.

Soovitan www.alpharooms.com nii hotelli kui (tšarter)lendude jaoks. Väga asjalike hindadeda. Olen aasta jooksul kolm korda kasutanud, kahel korral hotell( sh Mehhiko) ning korra ThomsonFly lend.

Ja süste ei teinud Mehhikosse minekuks mingeid.

... just nii me teemegi! Tegelikult oleme Londonis käinud, las ta olla seekord :)

pagas pole probleem, sellele teen "check in day before". Eks leian midagi ka omal käel netis tuulates, kuid äkki on mõni konkreetne vihje hot. leidmiseks?

.... jõuan Gatwickusse laupäevase päeva ennelõunal ja edasilend Cancuni on järgmise päeva hommikul kell 10. A) Kas peaks öömaja otsima lennujaama ümbrusest ning siis rongiga Londonit kaema ja ööseks siis hilisõhtul rongiga sinna leitud hotelli lennujaama vahetus läheduses või B) minna kohe rongiga linna , otsida seal öömaja ja siis hommikul rongiga tagasi. Mis oleks turvalisem ka lennule jõudmise seisukohast?

.... kui jõuan Gatwickusse laupäevase päeva ennelõunal ja edasilend on järgmise päeva hommikul kell 10. A) Kas peaks öömaja otsima lennujaama ümbrusest ning siis rongiga Londonit kaema ja ööseks siis hilisõhtul rongiga sinna leitud hotelli lennujaama vahetus läheduses või B) minna kohe rongiga linna , otsida seal öömaja ja siis hommikul rongiga tagasi.

... emalendur oma titekesega võiks jaanuaris siis ikkagi minna?

mida emalendur Egiptuses mittekäinuna silmas peab, kui nimetab sealset agressiivset "kõik müügiks" mentaliteeti. Mis asi see on, mis Egiptis meelepärane pole. Saaks aru- ehk oskaks soovitada.

hind oli soodam kui Thomsoni saidilt ostes oleks olnud. Päris ehtsad Thomsoni piletid jõudsid posti teel pärale u. kolm nädalat enne lendu. Alpharoomsis on ka hotellide hinnad head. Tegemist pole mitte mingite imehindadega kuid soodsad küll. Samuti ei pea maksma crediitkaardi tasu /lennupiletite puhul siiski pidi/

Palju ei seikle, hotell ostetud terveks ajaks.

.... kuidas selle elektriga seal on- voldid, pistikud jne :D

... esimese hooga jäi mulje, et minu üle vist visatakse nalja..:D. tänud kõigile. Oleme minemas novembri alul.

palun kirjuta lühidalt, millal Thomsoniga lennates seda maalt lahkumise maksu tasuda tuli, millal see selgus, et tuleb maksu maksta? Kas maksta saab ainult sularahas ( nagu varemalt Tais oli) või saab ka krediit-kaardiga?

Läbivalt on jäänud silma, et paljud lendavad läbi Londoni- ThomasCook, Thomson, Firstchoise... Viimase hetke hinnad on neil kolmel pidevalt soodsad, nii et rootslaste peale ei peagi lootma. Iseasi kui paljud omale seda äkkiminekut lubada saavad.

Kui on valida kahe lendaja vahel ( Cancuni lendavad nad sisuliselt üksteise sabas) siis keda eelistada? Odavamat? on äkki veel midagi, mis kaalu lisab?

Palun andke näpunäiteid mida oleks hea teada Cancuni jõudes ja sealt lahkudes: piirirutiinid, maalt lahkumise eest tasumine jne.