kataks

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
7 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui suure summaga üldse peaks arvestama kaks nädalat kohapeal elamist. Keskmine majutus, söök, huvitavamad väljasõidud jne. Kui elada mitte väga kokkuhoidlikult. Mul pole absoluutselt aimugi sealsest hinnaklassist. Majutust vaadates tundub suhteliselt odav aga siiski ei oska ma nö lennupiletitele lisanduvat raha absoluutselt kokku arvestada. Oskab keegi midagi targemat öelda?

Minek alles oktoobris 2012 aga kuna praegu ostame pileteid siis tahaksin juba enam-vähem paika saada kuhu minek ja hakata mõnda majutust otsima. Kogemus on näidanud on parimad majutuskohad lähevad kiiresti eest ära. Otseselt Taiga kogemus puudub aga teistel reisidel on saanud ka majutus juba vähemalt 4 kuud ette ära broneerida. Eriti kuna mind ei huvita suured hotellid vaid väiksed villad ja külalistemajad. Tai on minu jaoks nii võõras, et ei oska piirkondagi valida. Põhiline, et paradiisirannad ja imeline loodus saaks avastatud. Metsamatkad, paadisõidud, mõni öö ehk kuskil rahuliku rannariba hütis - siit kohe ka uus küsimus: kui ohutud on need rannariba hütid? Kas sinna julgeks jätta kogu pagasit passide-fotokatega kui ise ringi kooserdan?

15-20 inimesega Aresse ööbimist

Täitsa huvi pärast vaatasin Skistari lehelt 2013 jaanuari algusesse ööbimist 12+ inimesele ja näitab nulli. Kas seal ei olegi nii suurele seltskonnale elamist või kasutan ma otsingut valesti või ei olegi nii vara üleval infot järgmise aasta kohta?

Aga kas sellisel juhul tuleb kohale sõita ja siis rentida? Et varakult interneti kaudu on raske leida selliseid. Mis suutsin leida, siis neljakohalise rannamaja rent nädalaks alates 30 000 krooni, mis on üüratult kallis.

Oehh, ma olen vist päris puudega sel juhul! Mõtlesin isikulist reisijuhti :) Sain juba oma lollusest aru, tänud!

Ma isegi ei tea tegelikult kuidas leida mõnda piirkonna reisijuhti...me pole erilised reisijad. Loomulikult oleks see väga hea kui oleks olemas selline inimene aga ma ei oskaks kuskilt isegi otsima hakata :) Mõte oli võtta ühendust mõne prantsuse reisifirmaga, ehk nad oskavad siis soovitada ka.

Aga, kuidas seda reisi broneerida? Kas broneerin ise lennuki ning muu transpordi ning otsin prantsusmaalt mõne esindaja, kes kohapealse majutuse broneeriks ning muid tegevusi soovitaks? Või peaksin seda läbi eesti turismifirmade ajama? Ühelt poolt ennast väga ei usalda, et kõike broneerida kuna siiski pole seal kunagi käinud. Ja ixxx, selle kontakti võtaks heameelega. Igaks juhuks uurin. e-mail: chupa02@hot.ee

Ega meil ju tegelikult aimdust pole kui palju võib see reis maksta aga kas kahepeale 50 000 oleks okei summa?