olevik

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sai just neist lennujaamadest läbi mindud. Finnairi streigi tõttu küll läksin Tallinnast hommikuse lennuga välja, kuna lõunane lend lihtsalt ei väljunud.

Kui just mingeid imeasju ei vea, siis on tund aega Vantaas küllalt. Jõuad kenasti kõik ära teha.

Kuigi ma JFK-st otse LGA-sse ei läinud, siis ainult 3h selleks minekuks+check-in tundub bussivariandi puhul tsipake kahtlane. Finnair jõuab sinna just pärastlõunaseks tipptunniks, aega läheb ka pagasi kättesaamisega. Busside liikumiskiirust ja ummikute teket raske ennustada. Vahemaad pole seal tegelikult ju palju (ca 13 miili, google annab 35-40min isegi ummiku korral).

Taksoga peaks hoopis paremini jõudma, eriti kui võtta limo variant (kallim, kuid kohalejõudmine garanteeritud kindla summa eest ja taksojuht pingutab rohkem).

Arvan, et kui Sul taksoraha jagub, siis peaks sellest 3h küll piisama. Nojah, eeldusel, et Finnair vimkat ei viska ja ei hiline oluliselt. Plaani järgi on maandumine 15:55, reaalselt saime terminalis jala maha vist 16:10 paiku, lisaks siis pagasi ootamine.

Ise läksin La Guardiast edasi Kanadasse ja turvakontroll käis seal küll üllatavalt kähku. JFK puhul tasuks enne reisi uurida, kuhu ja kuidas minna tuleb. Võibolla on targem kohalikku AirTraini rongi kasutada ja linna poole sõita (Jamaica stationi näiteks). Rong/metroo on tipptunnil kõige kindlam variant seal.

Palju läbisõitu planeerite? Sel sügisel võtsime SanFra-s 10-päevaks auto ning sõitsime (käisime siiski ära ka Yosemhite's 2päeva) rannikut pidi alla San Diegoni ning tagasi üles LA-sse. Palm Springsi kandis sai ka üks päev ringi vaadatud. Paras tormamine oli siiski (läbisõit 1700miili), üle Sierra Nevada jm mägede saamine võtab ka arvatust rohkem aega. Arvan, et see 3 nädalat on liiga lühike aeg nii suure plaani jaoks. Võtke vähem plaani ja vaadake rohkem kohapeal ringi, Californias näiteks. Loodusparke soovitan kohe kindlasti.