karanaane

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari

15 külastatud riiki, 8% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

To Snoop. Ma küll ei tunne, et oleksin segi läinud.. Minu arvates võib igalühel erinev arvamus olla. Kuigi ma ei lahterdaks ennast just kategooriasse "odavinimesed".. ei kõla eriti viisakalt. Aga tegelikult ei peagi igale ühele odavlennuliinidega lennata meeldima.. Lihtsalt ma usun, et paljudel ei ole võimalik tuhandeid kroone välja käi.

To Toivo. Olen väga eestlane. Aga ma ei ole kunagi väitnud, et ma "õige" eestlane olen :D ma lihtsalt tõsiselt ei viitsi nuriseda. Liiga laisk, et närvi minna :)

Mulle ka väga meeldivad need Ryanairi soodukad ja üldse ei ole midagi nuriseda.. Alati, kui lennanud olen, on lennuk kuskil veernad tundi varem jõudnud, hilinemisi pole kogenud.. Ja hinnad.. mmm.. Maltal käisin edasi-tagasi 390.- ja nüüd lähen hispaaniasse edasi-tagasi 212.- :) Olen väga rahul, ei ole millegi üle nuriseda :)

Istusin Maltal ühel võistlusel. Seal pidid telefonid välja lülitatud olema ja kuna üks mu kõrval sms-i saatma hakkas, siis paratamatult passisin, mis tal nii tähtsat vaja öelda oli. Ja seal seisis: "I'm watching world snooker and I'm sitting next to russian blond". Ma ei tea siiani, kas see rohkem ärritas mind või ajas naerma :D Too hetk olin vist pigem päris pahane.. aga ei saanud midagi öelda ka, pole ju ilus teiste sõnumeid lugeda! Seega, vähe sellest, et peale sõna "Estonia" kuulmist meid venelasteks tembeldatakse.. Ei, see on ilmselt juba näost näha :D

Mina käisin Maltal Ryanairiga Stockholm Skavsta lennujaamast. Pilet maksis edasitagasi, uskuge või mitte, 491EEK :D