Mankiki

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olin asjast ka niimoodi aru saanud, kuid igaksjuhuks täpsustasin kõik üle. Ja nagu aru saan siis rahalist vahet ka väga pole kumba variandi (kas visa tellimisega Soomest või siis approval letter ning lennujaamast templi võtmisega) kasuks otsustada, suurusjärgus tulevad mõlevad ühe kallid ning kui siseneda ja lahkuda Vietnamist läbi Tan Son Nhat International Airport`i siis on täiesti turvaline variant minna approval letteri ja piltide ning passiga ja visa Vietnamisse saabudes lennujaamast passi saada?

Et kui lennujaamast kuskile kiirelt vaja tormata ei ole, siis ei ole oluline ka miskit ette tellida? Ehk et kui aega on, sisi piisab ka sellest kui pildid ja raha kaasa ning lennujaamas maale jõudes saab kõik korda aetud? Või on see approval letter siiski selline asi, mis tuleb 100% enne ära teha ja kinnitus taha saada? . . . Kõik laused algavad suure algustähega! Trip.ee

Viibimine Tais on alla 15 päeva? Mis see summa on, mida lennujaamas visa eest küsitakse? Kas kokkuvõttes on soodsam siiski soomest visa tellida või lennujaamas on arrival visa teha? Ja kas on selleks vaja ka pilte ja eeneval täidetud avaldust?

Kas sa äkki täpsustaksid, et kus hotellis peatud. Me saabume Dominikaani Gran Ventana hotelli (samuti Puerto Platas) 22. veebruari hommikul ja veedame seal 2 nädalat. Hotell samuti 4* ja AI. Äkki peatud samas hotellis? Kas lähed suurema seltskonnaga? Me 4-kesi minemas.

Me pidime minema 17-ndal veebruaril, kuid nüüd teatati, et jääb ära.... Ei tahtnud ka lasta puhkusel raisku minna ning otsisime nüüd endale uue reisi... Saime väga hea pakkumise Dominikaani Vabariiki.... tundub veel ilusam ja huvitavam kui Sri Lanka... seega, meie jaoks lõppes kõik hästi ning 21 veebruaril siirdume puhkusele. Loodan, et kõik kelle reis nüüd ära jäeti, leiavad endale meelepärase asendusreisi:)

Sooviksin selle giid Bandula e-maili aadressi kui võimalik:) Ette tänades!

Meie 4-se grupi lend läheb 17 veebruar ja lõpppeatuse hotelliks on Riverina. Kuhu kanti ja millal te lähete? Plaan on meil sama, et niisama rannas lesida kuid samas ka põhilised vaatamisväärsused ära näha.