Spb

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
 

6 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tiit Reisidega võib minna. Kuid ise soovitan tellida buss Eurolinest, kui rahvast on terve bussitäis, sest nendega ei tule probleemi piiri peal ega Venemaal, kuna nad on seadusandlusega sina peal ja bussijuhid tunnevad väga hästi linna. Teiste turismifirmadega on kindel, et piiri ületusel peab ootama vaba üleminemise aega pikalt, kui saate väga odava hinnaga bussi, siis buss teeb seal peatusi, kus suveniirimüüjad maksavad neile. Kuigi Eurolinesi hinnatase on kõrgem. Viimased kümme aastat olen oma reisidokumendid läbi nende korda ajanud. Kui on soovi rohkem infot Peterburgi kohta saada, siis võin kirjutada, kui teaksin grupi üldandmeid (noored või vanad jne).

Kommide all mõtlesin, mis on valmistatud käsitsi mitte mass tootangud. Välismaine alkohol on neil kõik kallim, kui meil.

Venemaale kingiduseks viimiseks on väga hea Vana Tallinn, kannu kohvipakk ja käsitööna valmistatud väike või suur Kalevi kommikarb. Selle pakkiga võid väga paljud uksed lahti teha.Eesti suitsuvorst ja lihatooted on väga lähedastele inimestele hea viia, kuid Vene toll võib need piiri peal ära võtta ei ole soovitav nähtavale jätta. Kalevi 100g šokolaat küpsise ja märja täitisega on väga meeldiv kingitus, kui tahad kedagi tänada ja eriti läheb õrnemale poolele peale.