aims

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

2 meeldimist
3 postitust
10 kommentaari

2 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Tänud! Nüüd nägin ise ka, isegi silt on üleval, sama sissekäik Da Mario'ga. Ma esialgu sain nende kodulehelt aru, et peale Peachi kuskil ja läksin mööda seda tänavat aga edasi üles. Kirjutasin ka sinna jokkeri antud meilile ja keegi vastas naljakas inglise keeles, et on pakkuda elamist 2täisk. + 2last 2500 THB eest. Kas see on õiglane hind?

jokker või ummmi, kas selle katabeachsparesort majutuse täpse asukoha google mapsis saate anda? Kas peale Peachi ja Avistat veel edasi mööda seda tänavat?

Mina panin küll oma Eesti aadressi. Kogu aadress ei mahtunud äragi.

Maksin kaardiga kohe ära, sest viimase hetke reisid tulebki kohe tasuda. Peale seda tuli kohe kinnitus samasse ja meili peale ka. Mul suunas korra peale maksmist Danske Banki internatipanga lehele ja siis sealt uusti Finnamatkat omale tagasi. Mingeid probleeme maksmisel ei olnud.

Ma sain täna 12.02 2-nädalase lennupileti koos esimese öö ööbimisega 395.- eest Finnmatkat lehelt. 445.- eest on teistele Phuketi reisidele veel olemas lenupileteid.

Vaata veel sellist lehte nagu http://flights.thomson.co.uk/thomson/en-GB/farefinder/default . Sealt vali väljumine London Gatwick ja sihtkoht Varadero või Cuba, Holguin ning näed kuude kaupa hindasid kõikidele väljumistele. Ise käisin ka nendega (tegelikult küll First Choicega, kuid nad on Thomsoniga üks kontsern) viimane aastavahetus Kuubal.

Kahtlustan, et brauseri turvaseaded või midagi takistab. Proovi mõne teise interneti lehitsejaga. Mul endal küll probleeme ei tekkinud.

Võite piiluda ka Rootsi kaudu minekuid: http://www.reseguiden.se/sista-minuten/indien/in Flyg med hotell natt 1 - Ainult lend + esimene öö hotellis Ospecificerat boende - loteriimajutus 1 vecka - 1 nädal 2 veckor - 2 nädalat edu

Jaanuaris peaks ka hea olema ;)

Kas keegi plaanib see aasta või siis järgmise alguses ka sinna poole minna? Kus kaudu lennupileteid otsitakse? Võiks väikese teema üles võtta, mu soov oleks ikka seal maal ära käia. Ise loodan, et Rootsi kaudu tulevad mõistliku hinnaga müüki. . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

http://www.reseguiden.se/sista-minuten/mexiko/mx siin näitab miskit, kui huvi on. ise nägin 9.01 pakkus Londonist 169£ 2-nädalast lendu 13.01-27.01 Cancuni, praegu enam nii odavat varianti ei ole.