Täitmatu reisija

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Pikemalt vist ei oskagi midagi lisada siia mahukasse teemasse, aga loodetavasti loeb Happy Traveli meeskond ka seda- Ave ja Reeli on väga asjalikud, abivalmid ja igati toredad töötajad!

Vot justnimelt neidsamu 3495.- pakkumisi ma mõtlesingi, kuskil oli siin link antunud. Aga tõesti- kordagi pole enam näinud. Käin kuskil 2-3 korda päevas lastminute.ee-s, oma meile vaatamas, äkki mõni soodukas + bookinghouse.net-s. Ja nüüd tõesti: 4995.- loterii Tenerifele ja teised hinnad ja sihtkohad siis vastavalt kõrgemad.

Õigele hetkele sattumine pole mu tugevaim külg kunagi olnud, äkki veab milleski muus siis :)

Kena, Snoop. Hard feelinguid polnudki, kahju oli ainult.

Las minna siis, ehk saamegi kunagi vastastikku ja ka teisi heade soovitustega aidata!

Ehk tõesti aitab, aga ilmaastaja ma end tümitada ka ei soovi lasta!

Olen täiesti nõus, et see teema kustutatakse ära, ise ma seda teha ei oska, on siin ehk moderaatorid? Andke minna, äkki muutub maailm kas või ühe milligrammi võrra ilusamaks kohaks!

Kui ühe lihtsa sõnapaari kallal teema arendamine ei ole ilkumine, siis mis on? Ja sinu tundmused on puhtalt sinu tõlgendused! Ei ole ma midagi maininud eesti kliima kohta ega ka tegevuste kohta selles kliimas, teemapüstituse eesmärk polnud üldse see! Samuti ei palunud ma MITTE KELLELEGI leida endale paketti, võin vabalt ise otsida tundide kaupa netis ja võin ka minna 10 000 eest, iseasi, kas see on mõttekas! Soovisin lihtsalt teada, äkki kellelgi on pakkuda midagi (ei saa näiteks ise minna mingitel põhjustel) ja äkki keegi vaevub vastama! Kuna tõesti polenud enne näinud 3500 kroonist pakkumist Kanaaridele(mida ma siinsamas trip.ee foorumis nägin enne oma teemapüstitust), tekitas see minus küsimusi, millele lootsin vastust saada. Ei saanud. HÄSTI, elan üle, aga selline ilkumine, eelarvamustega lahterdamine ja siltide kleepimine teeb küll meele kurvaks.

Valetad, sest õnneks ei tea sa elu sees, kes on tõeliselt tark ja kes mitte.

Ja mis ilkumise ma sinu arvates olin ära teeninud selle sõnapaariga??? Täiesti tavaline sõnapaar, mis probleeme sul eestikeelsete sõnadega on?

Kui ma oleksin sinu "ilusa ja selge teksti" kirjutanud, siis oleks sa, Snoop, ka selle kallal ilkunud, täpselt nagu mu esialgse kirjutise kallal ilkusid! Lisaks loe teinekord postitus hoolikalt läbi, kuna ma ei kirjutanud kohe kindlalt, et alla 6000 pole midagi! Sinu laest võetud argumendid ei pea vett, tule nüüd maa peale ja reaalsete sõnade juurde tagasi!

Ja leian, et ma ei peagi avaldama summat, mille olen nõus kulutama, kuna kirjutasin, et otsin sooduspakkumist ja ootan pakkumisi!

Ja kulla Snoop, tänasin sind juba eelnevalt selle lingi eest. See oli ainuke sinupoolne abi, kõik muu oli ilkumine, seega ma palusin sul õppust võtta ainult sellest, et kui midagi tarka pole öelda, ole parem vait. Ja tore, kui oled siin paljusid aidanud, jätka samas vaimus, aga ära ilgu!

Tänan, hakkasin ka ise vahepeal kahtlema, äkki olengi täitsa ärahellitatud vaene rott. See selleks, Snoop said end välja elada, äkki naeratab tänaval mõnele siis vhemalt!

Olen end lisanud pea iga reisifirma mailinglisti, kas meilinglist on siis põhimõtteliselt sama hea, kui käia iga päev kodulehel?

Ise sain ka detsembris palju-palju sooduspakkumisi, eelkõige olid kõik 2 ühe hinnaga, aga siis veel ei olnud sellist reisi plaanis. Aga enam pole tõesti neid tulnud.

Edu ka sulle, kirss! Ehk leiad enda soovidele vastava hea reisi!

Uskumatu. Inimesed pole mitte ainult õelad, vaid ka purulollid!

Kirjutasin selgelt, et mind EI rahulda pakkumised, mis väljuvad mujalt kui Eestist, hind sisaldab ainult lendu ja tegemist on loteriimajutusega. Seega on enam-vähem kõik teised pakkumised rahuldavad, sh ka 2* hotellid, hostelid jne.

Ja sina, Snoop, kui sul midagi pakkuda pole või aidata ei oska ega taha, ole lihtsalt vait. Midagi paremat pole teha, kui ilkuda võõra inimese kallal? Küsin ilusasti ja selgelt eesti keeles, kas kellelgi pole juhuslikult pakkuda mingitel põhjustel pakette või kust ja kuidas leitakse nii soodsaid pakkumisi. Tehakse ju vahel teatud kellaaegadel sooduspakkumisi või enne hooaja algust. Snoop, ehk olengi ärahellitatud nooruk, samasugune õel ja puruloll nagu sina, aga ilmaasjata ma sõna ei võta. Võta õppust.

Kohe on vaja vanduma kukkuda või?

Tänan lingi eest, tõesti, leidsin paar pakkumist Tenerifele 5000 eest, aga Gran Cranariale hetkel ajapuuduse tõttu tõesti mitte.

Väga palju odavaid pakkumisi on aga kas ainult lennupiletitele, väljaspoolt Eestiti väljumistele või loteriimajutusele. Need tingimused mind ei rahulda kahjuks.