loorenk

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere! Ülal käis läbi kindlustusselts AXA nimetus. Hoiatan. Mul oli nendega kindlustuskeiss. Võtsin neilt lisakindlustuse OK Carile Mallorcal. Autosse üritas varas sisse murda. Parandustööd hinnati kohapeal 360 eurole. Kindlustaja otsus oli minu kasuks, lubasid 10 tp jooksul raha tagasi kanda. Seda raha ootan siiani kaks aastat hiljem. Loomulikult kirjutasin ja helistasin, alati põhjendati mingi inimliku apsakaga. Lubati finantsosakonnaga suhelda. Hiljem minu kaasus ilmselt lihtsalt kustutati, sest kirjad tulid tagasi. Hiljem olen mõelnud, et oleksin võibolla pidanud nt panka pöörduma.. ei osanud midagi ette võtta ka.

Olen, kahel erineval reisil ja mitme lennu puhul. Probleeme ei tekkinud ühelgi juhul. Ühe lennu osas õnnestus isegi refundi saada, sest lend lükkus edasi.

Ööbisime Residency hotellis möödunud aastal, broneerisime Eestist. Neil on kaks maja. Kui selle hotelli kasuks otsustad, küsi tuba peamajja, sest seal tundusid toad avaramad ja puhtamad. Teises majas pakuti meile pisikest aknata ja kummalise haisuga tuba, aga saime selle ilma pikema vaidluseta ümber parema, peamajas asuva, vastu vahetada. Muidu oli hotell OK, töötajad abivalmid. Hind oli pisut üle 2000 ruupia.

Mumbais oleme alles 21-23. märts, seega soovitud ajaks kogemusi jagada ei saa :(

Muide, lugesin netist, et sel aastal tähistatakse Holit 22. märtsil. Turistidel soovitatakse pidustustest eemale hoida, kuid proovime leida mõne kõrvalisema koha, kust möllu turvaliselt jälgida. On kellelgi kogemusi? Välismaistes foorumites soovitatakse end kuni kella 16ni hotellituppa lukustada....

Suur tänu soovituste eest. Broneerisin kahese toa Residency hotellis. Kui tagasi olen, panen siia ka oma kogemuse hotelliga :)

LP soovitatakse hotelli www.bentleyshotel.com. On kellelgi kogemusi?