tiinatriinu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ares pidi uus afterski koht olema küll. Vist avati eelmisel aastal. sellest oli juttu hiljuti ka mingis ajakirjas.Kus,ei tule küll praegu meelde:(

Rootsi soovutan Aresse minna. Slovakkia mägedega ei anna võrreldagi. Mägede hoolduski Slovakkias ikka väga vilets. Vemdalen on ka päris ok,aga Arest siiski kõvasti lahjem.Õhtuti toimuvast ei tea midagi,sest oma seltskond suur olnud ja endalgi lõbu laialt:D

meie just öösel läbi Poola sõitsimegi. Rekkasid palju,aga just nemad olid ainsad normaalselt liiklejad seal. Teid on nii kitsaid kui ka laiu. Kui Varssavist läbi tuleb sõita,siis selle sõidu soovitan küll planeerida kas hilisõhtule või ööle. Tagasi tulles olime olude sunnil tipptunnil sealt läbi sõitma ja vot see oli küll jube.

ikka ühe piletiga. Võimalus osta ka ainult Duvedi pilet.See ainus keskus,mis teistega liftidega ühenduses pole.

meie sõitsime suvel läbi poola just öösel.kah oli teatud ´ajaks vaja punktis B olla. Tallinnast Poola ühe päevaga jõuab ju vabalt.Ise alustasime sõitu Tartust päeval kell 3 ja järgmiseks hommikuks olime Poola teises otsas. Oleme ka ööbimisega Poolas olnud,aga tegelikult on suvisel ajal ikka kindlam öömaja ette bronnida.

meie ka alati eraldi ostnud. Maja liftist eriti kaugele ei tahaks ja nendel odavamatel majadel ei ole tavaliselt sauna ka.4 inimest 8000.- on muidugi igati hea hind.

Päris keskuses ikka enamus tooltõstukid.

Björnenisse plaanisime maja võtta küll. Sest 4-aastane ka kaasas ja talle seal OK. Kas ise sdaab liftidega keskusesse liigelda võüi peab suusabussi kasutama?