parveots

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

2 meeldimist
16 postitust
33 kommentaari
 

4 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Soodsad piletid selleks ajavahemikuks said otsa novembris 2015. Praegu kujuneb lend pea ööpäevaseks ja hinnad on sellised, et panevad pead kahe käega kinni hoidma. Me lükkasime Madeira aasta võrra edasi, siis teab juba aegsasti piletid ära osta.

Kas 5 ja 6 aastasega tasub minna või oleks mõistlikum mõned aastad veel oodata....

Tänud kõigile nõuannete eest, pilt hakkab selgemaks saama. Muidugi on kõik uued kommentaarid oodatud.

To RL Kui kaua reaalselt võttis aega autoga Amsterdami jõudmiseks, kas tegite vahepeatusi või sõitsite ühe valuga lõpuni. Kas oskad anda soovitusi, mida võiks teele kaasa võtta...?

to Naabrimees

Sinu poolt soovitatud hotell paistab korralik ja pakub lahkelt isegi tasuta parkimise võimalust. Kui keeruline on antud hotellist peale lillede vaatamist õhtul kuskile kesklinna saada, kus naise ja äiaga hea kohvitada oleks:)

Kas kilometraaz kesklinna on niipalju väike, et kannatab taksot kasutada või on taksole miskeid mõistlikke alternatiive?

Kuna leidsin veel kaks juhilubadega huvilist, kes tahaksid lilli vaadata, kuid kardavad lennata, kaalume autoga minekut. Ehk ei ole liiga hull mõte. Kas autoga minnes oleks mõtekam kohapeal autost loobuda ja see kuskile parklasse sokutada või püüda seda siiski kasutada?

Kas keegi hea parkimise osas oskab nõu anda?

Ei oma küll palju kogemust hotellide otse broneerimisel, kuid tundub kuidagi ebareaalne, et just täna 3 ja 7 h tagasi on broneeritud viimased toad eelkõnelejate poolt soovitatud hotellides...

Taksomajandus nüüd selge, tänud info eest. Nüüd veel majutus...

Arvestama peab, et Loro Parque võtab koos sõitmisega terve pika päeva ära, samle päeval muud ei soovitaks planeerida. Draakonipuu pole nii hämmastav, kui loota võiks. Samuti asub see puu suhteliselt kehvasti ligipääsetavas rajoonis ja sellises botaanikaaias,mis Loroparqu´i kõrval on suht O. Soovitan osta Twinticket,mis hõlmab endas Loro Parqu´i ja Siami veepargi külastust. Hind tuleb soodsam ja kummaski kohas ei tule pettuda.

Eelmisel aastal leidsime siit foorumist ühe eestlase, kes pakub majutust enda korteris. Hinnad mõistlikud ja soovitused ning abi reisi planeerimisel garanteeritud. E-maili aadress meediaproff@hotmail.com . Soovitan kindlasti ühendust võtta.

Tänud asjalike õpetuste eest

Keegi pakub mõne variandi kindlasti veel....

Śuur tänu kommentaaride, eriti julgustuste eest...

See on vist üks asjadest, millega reisi planeerimisel puusse sai pandud....lootsin ikka ujuda ka saada...

Kindlasti on veel inimesi, kes tahaksid enda kogemusi jagada

Keegi kindlasti on külastanud ja oskab infot jagada...

Kuna minul on tegemist esimese reisiga kaugemale kui Rootsi, siis minu jaoks on kõik ainulaadne...aga kuna kõike ei jõua näha ja läbi proovida, peab mingi valiku langetama...

Tänud arvamuste eest

Kas keegi on atraktsioonika läbi teinud ja jagab muljeid...

Haaran võimalusest ja küsin, et kas Granadas mai lõpul, juuni alguses ujuda juba kannatab? Või peab veel suht karastatud olema...

Tänud

Broneerisin ülaltoodud lingilt öömaja ära, tundub asjalik. Rõõmsaks teeb see, et suhelda saab suisa puhtas eesti keeles...:)

Proovisin ise ka erinevate vahemaandumistega kombineerides Malagasse jõuda, kuid ootamist lennujaamades on ikka päris palju....

Kuna teema natuke kõrvale kaldunud, siis jätkan samamoodi. Kas keegi oskab öelda miskit võimalust, kust oleks võimalik saada erinevate vaatamisväärsuste GPS koordinaate. (Hispaania omad huvitavad)

Tänud kõigile nõustajatele. Hakkan enam vähem pilti kokku saama, kuid lõplikult otsustanud veel pole.....ootan veel, kogun teiste tarkusi kokku...

Kuna endal suht sarnane plaan, siis oleks nimetatud TOP 10 ka ise huvitatud.