uubermees

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
10 kommentaari
 

8 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

"Kas keegi oskab antud küsimust deklareerimise kohta kommenteerida ?"

ee kui on kaelas või sõrmes ei pea midagi deklareerima - kui tuled - suure kangiga siis maksad miski summa tõesti. http://www.emta.ee/

Kõigile kes aitasid infoga. siin nüüd jalaga segada kohti - väga meeldiv - tänud veel kord.

Mõni kasulik link äkki valuuta ja erinevate riikide teemal:

http://fx.sauder.ubc.ca/currency_table.html -> riigi peal klikkides suunab Wiki peale.

http://www.banknotes.com/images.htm -> saab näha raha pilti , riigi jne järgi. Ilusasti lahterdatud. http://www.atsnotes.com/catalog/catalog.html -> sama mis eelmine, aga natuke teine esitlusviis.

http://www.eestipank.info/dynamic/erp/erp_et.jsp -> muidugi üks kasulik koht :P

http://www.tavid.ee/kursid.htm -> nagu nimi ütleb Tavid.

http://www.emta.ee/?id=22322 -> kasulik teada, maksuameti reegleid ka.

http://www.oanda.com/convert/classic -> kusagil http://trip.ee/node/4332 siin oli ka see link, mõtlesin et lisan kõik ühte :P

Muidugi Google on alati parim abimees.

Tänan tähelepanu eest.

macdoonaldis pole ma elus korgagi käind aind 2 korda hessis, seega ma teen maitsel vahet küll :P

sul on õigus, et maitse asi aga ma olen väga paljudes kohtades söömas käind ja erinevate maade toite proovind :P isegi eesti vaglad olen ära proovind :P. aga honkakogis on tõesti maitsetud söögid, minujaoks ja veel 4 inimest? seega ma pole päris maitsetu äkki ;) - seega olen msandriga nõus - minge proovige äea ja otsutage ise - ma lihtsalt informeerin.

Käisime siis kongis ära ja ainuke norm asi mis leidsime oli Ramada hotel. Hind oli nats kallim kui lootsime aga asi oli seda väärt. kong oli muidu lahe suur aga söök oli seal kräpp, otsisime ekstra just minegid kohalikke toidupaikasid. kohalikud söögikohad kräpp ja restoranid olid 50\50. Ei soovita sinna minna kui niisama puhkama tahad minna - see minu arvamus. Hotell oli, 2-ne tuba 3 ööd 1900.- eegu. Panti peab jätma sinna 500 HK dollarit. kui välja chekid saad tagasi. Samas Ramada oli väga lähedal Hollywood roadile, metroole ja Sadamale. Hotell ise: ilus puhas ja väga kõrge. Tagasi tulles ööbisime 27-dal korrusel.

To: marto Ma arvestan umbes 1000.- eeku 2-ne tuba ehk siis 500.- eeku näkku. Shezhen on nats kaugel siis ma võiks minna juba Macausse kust ma edasi taisse lendan. Tahaks Hong Kongi näha ikka :P

Käisin ka kulda toomas ja alla 50 000 eegu ei ole mõtet kulda tuua kui müüa tahad. Aga kui omale siis võid osta küll 10-20% saad ikka odavamalt kui siit, sa võid panna kaela sja kätte omale kulda palju tahad. See ei ole ju lisamaksu all?

Sõitsime amsterdami KLM-iga ning sealt edasi KLM-iga taisse. Sõit oli hea teenindus oli suurepärane ja lennukid olid ka päris ägedad, amsterdamis sõidad läbi poole linna enne kui lennujaama jõuad mis on muidugi väga lahe! Seega väga hea! Pikal lennul jõime vist õllevarud lennukis ära vist sest 11 h me kordagi ei maganud ja aind tegime õlleringe kiiremalt suuremas koguses. Söök oli ka päris hea.