kairekas

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
10 postitust
20 kommentaari
 

1 külastatud kontinenti

8 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tahaks soodukat Panamasse nov-dets aga ainult lennupileteid-ühe hotelliga ma ennast küll ruineerima ei hakka. Lennujaamast auto ja Teretulemast Panama -siit me tuleme! Piletid siis 2+2 . Kas nad üliõpilastele ka soodukat teevad? Pole ammu üliõpilane olnud!

Lihtsalt loll reisuline! Aga tänud vastamast! Sain soovitu teada

Suured tänud põhjalike nõuannete eest! Meil on spets telgid lastud õmmelda just taoliste elukate mutukate tarbeks. Ise olin rumal, et siin selle üldse teemaks võtsin. Igasuguste maas ringi sibavate elukate jaoks pakutakse spets matkajalatseid. Me ei ole pühapäeva seiklejad. Sorry! Tänud teile hoiatuste eest!

Ma saan aru, et need õudsed elukad elavad ainult telkide juures Taimaal. Magan kus tahan ja kellega tahan, kas või oma mehe ja lastega Taimaal telgis või 5 tärnilises hütis. Reisin kuhu tahan ja kellega tahan veel lisaks magamise vabadusele.

Tänud hoiatuste eest ja mul on hea meel lugeda, et te ikka elus olete!

Telkimine nagu te ka kuuajalisest autorendist peaksite aru saama, pole vist rahas ehk kokkuhoius vaid sõidu eesmärgis. Senini oleme telkinud L -Am. Ja seal ,kus me telgime pole me ühtki valget näinud rääkimata telkinud valget ja kohtame vääga üksikut kohalalikku samuti.

Rendime auto ja telgid on kaasas -suund rohkem lõunapoole ilmselt!

me plaanime Taimaale sõita umbes 20 mai paiku kuuks ajaks! Giidi vajalikkusest ma küll eriti aru ei saa, kas oled arg-ettevaatlik või pole varem sedasi kusagil käinud? Astud lennukist maha -tunned, kuidas pahvakas sooja õhku näkku paiskub -otsid oma killavoori kusagilt lindilt üles ja eluke hakkabki hargnema. Meil oli viimane reis Equadoris koos kahe väikse lapsega ja kõik laabub tavaliselt kuidagi iseenesest.

mis majakesed umbes maksavad ja don gato variant k.a.?

Mulle meeldiks tegelikult peale Tallinnat lääne poole ja ärge Klooga ega Vääna suvilaid pakkuge-soovitage. Ikka, mida kaugemal melust ja päris tihe asustusest, seda parem. Ja kuna tegu väikeste lastega ,siis ikka selline rand, et oleks kusagil võimalik nendega supelda.

mida vaadata ja loodust, aga mitte randa nädalaks ja kauplustesse. Seni oleme seigelnud sedasi et kohale jõudes rendime auto ja vurame ruttu minema. Siis sööme kusagil kohalikus söögimajas, kindlasti mitte turistide piirkonnas. Kui leiame ranna, siis ujume ja pisut ka rannas vedeleme. Siis sõidame edasi teepealseid huviväärsusi uudistame ka kindlasti, siis õhtul otsime mingi normaalse hotelli, motelli ja siis õhtust sööma või isegi ujuma jne. Hommikul samamoodi. Tahaks maad näha mitte kauplusi!

No ajasid kõiki kadedaks-kena küll!!!

viisa tellime kodumaalt, kas siis ei tühistata viisat? Kuna plaanime auto rentida ja ringi seigelda, siis ei tahaks ühe hotelli külge kinnistuda! Või on maa nii väike , et iga õhtu jõuame koju. Kas telkida on selles riigis lubatud-võimalik!? NB! Jane aitähh sulle, et oled viitsinud just reisijale vajaliku info siia meile toksida. Elate seal terve perega, kui vanad lapsed on? Kas koju ei igatse -kui kergelt leiab seal tööd ja mis tasemega? Ja kuidas seal makstava tasuga hakkama saate? Äkki peaks ainult ühe otsa piletid ostma!?