aleena

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
7 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ei, ei olnud kahjuks see. Ei kandnud kellegi ega millegi reklaami, lihtsalt üks pakistanlane oli võtnud oma töövahendi eest hoolitseda. Pärlid olid ka vist plastmassist, igatahes mitte svarovskid.

Praegu mõtlen läbi Rootsi lennata, aga on veel lendude ristumispunkte soovitada? Et siis ju saab alati odavamalt. Peale Londoni ja teiste siin juba mainitute.

Mõtlesin nüüd nii teha, et taotlen kõigepealt viisa ja siis hakkan viimasel hetkel viimase hetke pakkumisi vaatama.

Ja mu küsimus, kas ametlikule rajale tasub minna, oli tingitud sellest, et Eestiski on alati siis huvitavam raba peal käia olnud, kui seda omi radu pidi oleme teinud ja mitte mööda turisti laud-teid ekskursioonijuhiga.

Pole nii kogenud kui Teie, Kurimoor, ja ei oma informatsiooni, kui suured on Everglade'i sääsed ja muud putukad, kui suure sügelevusega hammustusi põhjustavad, olen kahjuks ka nii rumal, et ei ei tea, kui tihe on sealne taimestik, olen nii harimatu, et ei aima ka seda, kas vahepeal tuleb seal mõnest vesisest kohast läbi minna (ei, keegi ei pea end koormama lausega "Kuule kallike see on ju soo", seda ma oma napi mõistmisega olen siiski aru saanud). Ja kõige selle minu turjal lasuva mitteteadmise tõttu ei suuda ma hinnata ka seda, kas väikse lapsega tasub sinna minna või mitte. Väike laps ei mõista, kui talle öelda, et varsti enam pole halb. Selles seisneb minu probleem.

Ega ma lapse pärast küsi, kas ametlikule tasub, ikka enda. Laps on muidugi koguaeg õnnelik.

Aga, kas ametlikku turistirada tasub ette võtta? Et on ikka piisavalt huvitav?