sir123

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
16 postitust
28 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olen ise nainud suurt vaeva otsimisega, saan odavaima hinna easyjetiga 2728 eeku kahele (pagasiga koos). Sellinne hind on natuke kallis, kas keegi oskab nou anda, mis lennufirma soodsalt tallinnasse lennutab? Londonist Tallinnasse lendajad?

SUUR AITAH!

Kus Sa mujal Indoneesias oled kainud ja millisesse paika eriti kiindusid? Kas sealsed hinnad olid vaga erinevad nt Sabahi hindadega, kus tundub, et proovitakse votta turistilt viimast, natuke ylekohtune tundub. Danum Valleys sealses majutuskohas on naiteks oobimine kaheks ooks (soogid hinna sees) 4000-4500 eeki, ehk siis meile moeldamatu. Onneks sebisime end sealsesse teadlastepunti, saame oobida nende telkimisplatsil metsas.

Onneks meil aega on. Lahad Datusse tulime vaid Danum Valley parast, homme asume sinna teele, oobime vihmametsas, teeme koikvoimalikud rajad seal labi, loodame naha ninaahve ja orangutange ja muidugi teisi loomi, taimi, puid, ja siis esmaspaeval Lahad Datusse tagasi. Otsustasime ikka labi Sabahi, Brunei ja Sarawaki Kalimantanile minna, Ida-Kalimantanis ei ole kuuldavasti palju naha ja keskendume Laane-Kalimantani yhele osale rohkem, kuuga ei ole motet suurt ampsu ampsata sest viisa nagunii ju kuuks.

Koigile vastajatele, sain targemaks!

...ekstreemsusteks valmis ja kindel plaan Kalimantanisse minna :)Nii et palun veel, jagage infot, kes sinnamaani valja on joudnud ja seal ringi rannanud.

Terale suur aitah! Kus te Sarawakis ja Sabahis kaisite ja mis eriti meeldis, ei meeldinud? Kas orangutange looduses ka nagite? Kas siis olid ka igale poole paasemise hinnad laes (kui tahad eemal olevat rahvusparki kylastada, pead olema kullast tehtud)?

Minek oleks novembri lõpus ja "eriti hea" pakkuine on võimalikult odavalt:)

Enne artikli lugemistki tekkisid kahtlused - nii mõnigi kord LP-ga kusagil ära eksitud :-( Nüüd hakkan RG- i ostma.

Aitäh, Trehvi, vastuste eest!

Rotoruasse tasub kindlasti minna, geotermaalaladele, geisrid jms. Väga vahva kant. Jah, Bay of Islands on ilus koht, loodetavasti veab teil ilmaga, talv hakkab ju tasapisi lähenema ja vihmaseks kisub seal pool. Samas päris ok oli veel mai alguseski. Tongariro rahvusparki tasub külastada, vulkaanid. Seal on üks päevane rada ka võimalik teha, kahe järveni, soovitan soojalt. Tama järved olid vist. 4 päeva on muidugi päris lühike aeg, aga samas ka vahemaad lühikesed ja annab ehk kuidagi läbi "joosta"

Ilusat reisi!

Trehvi, kas töötasid ka Queenstownis, ja kui, siis mida tegid? Ise olen õunu korjanud sest siis ei saanud eestlased veel WH viisat, nüüd ehk aga leian mingit muud tööd kui viljakoristamine. Oskad Sa öelda, kas Queenstownis on kerge tööd leida ja mida pakutakse?

Mis on Starbucks'ides hotspot'id?

Plaan on jah minna oma arvutiga. See kohalik wirelessi pakkuja, neid teenuseid saab vaid siis kasutada kui oled kauem ühe koha peal, eks? Mul plaanis ringi rännata. Mõtlesin, et äkki on selliseid kohti nagu Eestiski kus saab tasuta netti ilma mingi kaardita jms

Mõtlesin, et millal on lõunas kõige soojem hoopis, jah! Pean silmas siis Patagoonia kanti, lõuna-Tšiilit :-)

Tänan kõiki kommenterijaid! Ilmselt lendame sinna kanti elukaaslasega sügisel. Praegu aga üritame reisiraha kokku saada ja igal õhtul natuke keelt õppida :-)

Selline rumal küsimus veel, et mis kuudel on põhjas kõige soojem ja kas ka siis on vajalikud väga soojad magamiskotid, riided jms? (lõunasse tahaks kindlapeale minna)

..aga kas siis vaid broneeringu ette näitamisest piisab?

Tänan Sind kommentaari eest, kas oleks võimalik Sinuga mingil ajal ehk kokku saada, kangesti tahaks muljeid sellest reisust kuulata. Millal Sa ise käisid ja millistel maadel ja kaua olid? Mil moel ringi reisisid, rendiauto, buss?

jah, iga arst kirjutab seal retsepte välja, võid selles kindel olla, räägin oma kogemustest.

Tänan, Apelsin :-) Võtan ette asja lähemalt uurida. Kas käisid ka mujal kui Tšiilis ja mismoodi ringi reisisid? Laenasin raamatukogust hispaania keele õpiku, aga arvatavasti võtan veel kursused ka. Siiski arvan, et nende kõnest aru ei saa ikka!? Millised on Sinu kogemused seal keelega?

Milleks milleks milleks NII kaugele minna kümneks päevaks!? Uus-Meremaa on selline hullu loodusega koht ja läbi joosta seda lihtsalt EI OLE MÕTET!!!