Sonntag

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Maarikaga on nii, et tal on kohalikuna ülevaade olemas ja initsiatiiv on muidugiteada temapoolne, vaat mida sellest võtta ja mida jätta on juba reisiseltskonna valikute küsimus. Mina soovitaks talitada nii, nagu meie - anda ette ajalimiit (meil oli selleks üks päev) ja usaldada ennast tema hoolde. Et meid oli ainult 2, siis sõitsime Maarika autoga ja meile see väga sobis, sest pilvede peal, sees ja all mägiserpentiinidel 180 kraadiste kurvide kruttimine tahavad ilmselt natuke harjutamist. Aga kuuldavasti saa Maarika ka bussimõõtu sõiduriista võtta, niiet see pole proleem, kui matkaselle pisut rohkem on.

Kui Sa pead silmas reisipäevi üleüldse ja päevakulusid nö per capita, siis igapäevanme elunautimine on kriipsukese ehk odavamgi kui Eestis. Tavaekskursioonid jms meelelahutused (Loro Park, laevareisid jms) jäävad €20 ja 50 vahele.

Kuldse keskteena järeleproovitud eelarve planeerimine - tuhat eeki kohaloldud päeva ja näo kohta pidas igatahes paika:)

Tulime täna Tenerifelt ja võtsime enne reisi teemaalgatuse postitaja poolt toodud mailil (vrytnx vihje eest:) Maarikaga ühendust. Et plaanisime raudselt ka LoroParki päeva teha, siis üle ühe päeva ekskursioonitada ei raatsinud. Aga turistina ja pealiskaudselt kogu saarest ning peamistest "mustbe" vaatamisväärtustest ülevaate saamiseks oli see minu hinnangul kõige õigem valik, jäime kaaslasega mõlemad ülirahule. Lisaks oskab Maarika kohalikuna anda vihjeid söögikohtade kohta jms, niiet soovitame soojalt:) O&E