trip-krainetrip-ukraine-dark

skni

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
16 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kuidas Aerosvitil Tai lennul pardateenindus oli? Kas filme sai vaadata, süüa pakuti, tekke jne

Plaanis on ka endal minna, saadan vastuse mis sain:

Thank you for your inquiry. The entrance fee to national park is 200THB perperson. And it is possible to visit park by yourselves. For other activitiesand prices you need to contact local tour companies. You can walk at thepark by yourself. Normally most of the paths are closed untild mid December,but there are still at least 2 trekking trails open around the year. Best regards,Khaosok.com If you have any questions or problems, please don't hesitate to contact usagain.

Vaatsin kodukalt ööbimne ei ol seal kallis kroonides tuli ca 2-300 inimene, kuid novembris suurem osa pargist suletud vihmaperioodi tõttu.

Tere,

Kes soovib minna ehedat fadot Madeiral kuulama siis soovitan minna vanalinna vanemasse ossa restoran Arsenio'sse igal õhtul kella 20.00-22.00. Restoran ise küll natsa kallis, aga fado see eest ehe, igatahes tasub ära. Jõuate sinnakui minna Mercado dos Lavatorese kõrvalt - tänav Rua da Santa Maria 169. Madeira on fantastiline, avastamisrõõmu teile.

Tore kuulda, et kes Madeiral käinud on rahule jäänud. Ootame oma reisi väga. Sain kõik asjad ka Madeira-Seekersiga korda.

Kui turistina Rooma lähed, siis kvaliteetseid vanalinna kaarte jagatakse seal igas i-punktis ja samuti meil müüdavates reisijuhtides need olemas.

Oleks paar küsimus, ehk tunduvad need rumalad aga siis andke andeks. Varsti sõit Madeirale ja tahaks, et see hästi õnnestuks.

  1. Kas Madeira Seekersil toimuvad kõik eksursioonid 8 kohaliste minibussidega, ma mõtlen paketi reise v peaks tellima eraldi privaat ekskursioonid mini bussiga ?
  2. Kui tellida folkloori õhtu (folklore evening) nagu nad reklaamivad oma kodukal, siis ta bronni ei valikus seda ei anna, vaid cabarte night, musical magic, typical night out , show time legends, mille peaks siis valima?

meie käisime juuli alguses selles kandis ( Palangas, Neringal, Klaipedas) ja jäime küll väga rahule, ja hinnad olid ka normaalsed, ning turiste küll niipalju ei olnud, et saaks öelda massidega. kui turiste ei talu peaks sellisel ajal ehk mujale ringi vaatama. ööbimisvõimalust on seal palju ja norm hindadega ja samuti söögid-joogid kohvikutes odavamad kui meil. näiteks klaipedas itaalia restoranis supp+kalapraad maksis vaid 100 eeku, õlu ca 20 eek 500 ml. Nidas ei suutnud ka maksta toidukohtades ühele in rohkem ku 70-80 kr.

Bodrumis käige kindlasti ära sadamas asuvas arheoloogia muuseumis väga põnev, seal väljas huvitavat mida merepõhjast leitud läbi aegade. NB! Kindlasti satute Golde Palace Kariasse(ehetekauplus ja töökoda) kus nad teile ilusaid tooteid pakuvad, sertifikaadid antakse kõik ilus ja korralik aga ainult niikauaks kui tekib ostetud kaubaga probleeme, siis ei soovi teiega enam keegi suhelda. Käige ka Kos'il üks päeva, nii armas- mõnus väike linnake.

Pantheoni kõrval maksiski öö kolmele 120 EUR st 40 EUR ühele öö, oli väga vaikne koht, ja samas vaatamisväärsused kõik ligidal, ja minu arust rohkem vanalinnas olla ei saagi. Ja kui tahta turistide sagimisest eemal olla- kui see reisi eesmärk siis sõidaksin ma kuhugile Toscanasse näiteks, aga Roomas huvitasid meid tõesti vaatamisväärsused. Igatahes keda huvitab , neile võin kontaktid edastada.

Meie ööbisime Rooma kesklinnas B&B kohe Pantheoni kõrval, 3-ne tuba läbi kahe korruse ja hommikusöögiga, öö hind 120 EUR. Väga viisakas koht oli. Igale poole oli sealt võimalik minna jala, kaugemad vahemaad jäid ca 20 min kaugusele (Vatikan ühelt poolt ja Colosseum teiselt poolt).

kirjuta meilile skni@hot.ee

Minul olemas kasutusjuhend eesti keelne Fuji S6500fd, a la 100 lk a 4 formaadis , kui väga vaja , saab kopid teha.

Huvitav kas siis need kes Varesega reisivad, enne reisikirjeldusega tutvunud ei ole, et pärast järgi vinguvad. Kõik ju kirjas kust, kuidas lennatakse ja kui kaua see aega võtab. Takkajärgi pole mõtet haput nägu teha, kui ise kirjaoskamatu oled või vaevaks pole võtnud reisi sisuga tutvuda. Vaba valik ju.

Eelmine aasta käsime augustis Kos'il - tuuline tähendab seda, et kui palavust on ca 30-34 C , siis oli niisugune mõnus värsekndav tuuleke,sealt ei käi üle teab mis tugevaid tuuli. Vähemalt enamikes randades (neid oli ikka mitmeid erinevaid üle saare) ei olnud kuskil mingit lainetustki. Ehk on surfajatele eri kohad kus nad käivad ja muideks vesi oli ca 27 C kraadi, selle kuuma juures täitsa jahutav. Väga mõnus armas saareke oli. Esimene pilt ehk ehmatav, aga nädal möödus väga kiirelt.