Viirus

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari

14 külastatud riiki, 7% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Ma ei tea, kas siis päevaseid vaateid ei tahagi nähe või? Öösel näeb ju ainult nina ette. Aga oma asi.

Mina läksin mäele päeval ja ronisin õhtuks lõunatipule kus ööbisin hotellis. hotell oli suur , kallis ja luksuslik, aga seal oli ka nö. tagatuba, mis oli kohalikele ja magati kahekordsetel naridel mehed-naised eraldi tubades ja u 10 inimest toas. Hind oli vastuvõetav, aga täpselt ei mäleta. Oli ka telgi üürimise võimalus seal hotelli õuel. Hommikupoole ööd, nii kella 5-6. ajal vist siis hakkas rahvas vaateplatvormidele liikuma ja siis oli veel pime. Kell 23 sa minema hakata ei saa, sest gondlid sõidavad üles-alla vist kella kuueni õhtul. Öösel ronida pole mõeldav.

Käisin oktoobris nii Hua Shanil kui Wudangil. Nii külm siis ei olnud. Pm. nõus "tolm teel" kommentaatoriga. Pean ütlema ka , et need mäed olid minu parimad elamused hiinast. Olen vanuses 50+, kuid treenitud ja heas vormis, sain hakkama. Aga treenimata inimesele võib tõesti terve päev treppidestki ronimist liiga raske olla. Vaatasin ära ka päikesetõusu ja olin väga üllatunud, sest see oli mustvalge. See muidugi oleneb ilmast.

Mina kunagi aastaid tagasi reisisin Malaisiast Taisse omal käel ja trantspordiks valisin tookord minibussi. Oli suht odav ja jäin rahule. Ma isegi ei mäleta kaua sõit kestis. Ja reisifirmasid ei ole ma kunagi kasutanud, alati omapäi. Head reisi!

Minuarust möödunud aastal sai Goasse 6000.-eeguga vist Finnairiga. Arvan, et peale uut aastat võivad hinnad veel langeda .

ostsin kaubamajast töökorras lauatelefoni aga siin ei tööta.