miskakiska

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
9 postitust
15 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Selimhan hotell Türgis Kemeri linnas

Hei,

Oleme minemas 04.08 kahekesi Türki, hotelliks Selimhan hotell Kemeri linnas. Kas on keegi antud hotellis viibinud ja oskab seda paari lausega kommenteerida, kuidas on toidud, puhtus jms.

Corendon airlines lennukid

Lendame 24.04 Türki ja lennufirmaks Corendon airlines. On kellelgi kogemusi selle lennufirmaga?

No tegelikult oleks ikka väga normaalne, kui meie reisibürood vähemasti pakuksid võimalust vahetada oma Egiptuse reis mõne muu ohutuma koha vastu. Vähemasti lastega reisivatele peredele. Kui siiani väideti, et kõik on ok, kui ei minda kuhugi seiklema, siis nagu nüüd näha, pole ka Sharmis ringijalutamine enam sugugi ohutu. Kuid paistab, et rahaahnus kaalub kõik ülesse, kaasaarvatud inimeste turvalisuse.Paljud tuttavatest, kellele kinnitati, et kuurortis on kõik ok, sooviksid nüüd kas loobuda või ümber vahetada reisimiseks kuhugi mujale. Aga ei, meie reisikorraldajaid see ei huvita. Ka eile minevatele reisijatele väideti siin, et kõik on rahulik , kuid kohale jõudes soovitati tungivalt hotellist mitte nina välja pista. Eks ootavad ära, kuna suurem prahmakas tuleb ja paarkümment tegelast surma saab, ehk sis.... Läbi Soome või Rootsi reisimine võtab küll rohkem aega, kuid sealsete reisikorraldajate suhtumine ikka palju palju parem ja vastutulelikum antud olukorras.

Turkish jah. Olen vaadanud, et nende Riia-Istanbul lend hilineb suht pidevalt.

Ümberistumise vahe Istanbulis

Läheme Mumbaisse marsruudil Riia-Istanbul-Mumbai-Istanbul -Riia. Tegemist jätkulennuga ja ümberistumiseks aega mõlemal korral vaid natuke üle tunni. Kas kellelgi on kogemust, kuidas selle ajaga jõuab. Ja kui ei peaks jõudma, mis siis saab

Tänud kõigile abilistele. Poisid kenasti tagasi. Ei läinud 16 aastasele ka mingit volikirja ega sünnitunnistust tarvis. Kuigi sai tehtud ja mailitsi saadetud, ei küsinud lennujaamas keegi.

Tänud naabrimees, valisime siiski teise tee, kuna siitpoolt lendame Turkish Airlinesiga ja suht tihti kipuvad nad hilinema ning isegi alla kukkuma :). Seega ei hakka riskima sinna jõudmisega.

Tänud, ikka oskan ja plaan oligi neile kiri saata. Loodan, et saan enne poiste lennukileminekut ühese vastuse.

Tänud naabrimees:). Sinna oleme juba helistanud, Saksa ja Poola pidid ikka suht hullud olema, kui juhtud pooleks ööks teeäärde jääma. Nemad soovitasid ikka lennukile proovida ja lihtkirjaliku volitusega proovida. Nii et võta sa siin kinni. Pealegi on vist suur osa rekkasid ka pühadeks ära koju tulnud. Aga proovime, uurime ja loodame, et lapsed koju saame.

Hääle ega bussiga minekul polegi probleemi, ei nõuta mingeid volikirju ega muud. Plaan oli neil ka häälega tagasi tulla aga keegi ei osanud arvata, et olud nii koledasks pööravad. Küsimus saigi püstitatud selle mõttega, et lennukiga vist tagasi tulla ei saa, kui sellised nõudmised. Paraku Eesti õhk sinna ei lenda, nendega poleks mingit probleemi vaid passiga kenasti tagasi tulla. Ja kuna Air Balticu klienditeenindajad ei suutnud meile piisavalt ühest vastust anda, siis otsustasin uurida siit, kas kellelgi on kogemusi ja igaks juhuks ka küsida, ehk teab keegi mõnda paremat lahendust soovitada. Hbertile vastuseks, et lapsed käivad kes koolis, kes tööl ning reisiks oli neile mõlemale ka luba antud.

Hea hbert, küsisin antud foorumis abi, mitte ei soovi alustada diskussiooni teemal, kes kus olema peaks. Selleks teised postitused ja saab mujal kommentaariumites välja elada küll.
Tänud hea Kurimoor, loodame, et saame ka kuidagi hakkama:).

Hotell Manama kannatab kriitikat küll, ka standardtuba.Bronnida saab netist ja kõik toimib. Öö saab kenasti ära veedetud, nii et keegi kusagilt ei näri ja seljas ei roni. Päeval seal loomulikult istuda ei tahaks, sest meie mõistes on tegemist ikka nn. madalama klassi hotelliga. Nende mõistes on see lausa luks.

Nii rääkis meile ka üks taksojuht, kui sealt mööda sõitsime, et see väga kallis hotell. Meie lollikesed algul uskusime ka, et ju saab veel odavama hinnaga kusagilt täitsa talutava olemise.

Seega transporditigi meid "väga korralikku" hotelli Al Najif.Taksojuht rääkis, et tegemist on väga ontliku hotelliga, saate dushi all käia, telekat vaadata ja mõnusalt pikutada. Asub ka suht Manama lähedal aga loomulikult enamvähem keset slummi. Olime kuuekesi ja esimene mõte oli küll kõigil, et nüüd ots ringi ja eestimaale tagasi. Esiteks keeras kogu slummi täis rahvast ennast ümber, kui taksost välja astusime. Sõna otseses mõttes polnud need seal vist elus valget inimest näinud. Hotell oli selline pommiauk, et kaine peaga ei oleks seal kannatanud ka mitte viit minutit olla. Tuba asus a neljandal korrusel, kõik haises. Vaade oli trellitatud ja pilt näitas naabermaja seina, mille tuvid olid täis lasknud. Peldiku põrandas oli auk, dush oli mingi vana roostes toru, seintelt ja laest pudenes krohvi, linad olid kollase-pruuni laiguslised. Õnneks oli meil kaasas pudel rummi, mille kohe lahti korkisime. See tegi olemist natu vabamaks. Mõni julges isegi pellerisse minna aga vaatamata rummikogusele pidi pikali kukkuma, sest tuvi lendas peldiku aknast lihtsalt sisse.meie õnn oli see, et võtsime toa vaid kottide hoidmiseks ja paariks tunniks pikutamiseks. Küll oli hea meel, kui istusime kella 23.00 Goa rongi first classi kupees. Polnud ka ei tea mis puhtus aga no Al Najifile tegi ikka pika puuga ära. Samas oli see jälle muidugi kogemus omaette, praegu kõik naerame, kui nimetatud hotelli pilte vaatame. Visiitkaardigi jätsime heldimusega alles:)

Broneerisin internetits piletid Mumbai-Goa öörongile, väljub Mumbaist kell 23.00. Valitud sai First Class AC(1A). Kas keegi oskab öelda, kas antud valik on mõistlik. Hindade järgi tundub antud klass kõige parem olema, kuid endal pole india rongidest tegelikult üldse aimu.

Mõtlesin lendu Mumbaisse, kuid nüüd siis juba vist vastus käes, et sinna lendab A340.See peaks minuteada suht uus lennuk olema neil. Tänud!!