tüdruk112

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aitäh info eest! Leidsin lõpuks siiski HSL lehelt ka vastava info üles, kõik ilusti ka mustvalgel kirjas (lisan lingi, kui kellelgi peaks vaja olema) - https://www.hsl.fi/en/information/how-use-public-transport/board

Samuti uurisin lisaks Suomenlinna infopunktist ning ka praamisõit sinna on samade reeglite järgi ehk väikelapse ja käruga ühele vanemale tasuta.

Aga, kas kuskilt ühistranspordi eeskirjast näiteks on võimalik seda konkreetselt ka välja lugeda?

Minu tuttavad tulid Margaritalt detsembris 2007. Neile väga meeldis ja nad jäid reisiga igati rahule. Neil oli võetud all inclusive pakett. Vihma sadas nende reisi jooksul vaid ühel hommikul, muidu koguaeg oli ilus ja väga soe ilm. Kohapealt ostsid nad veel eraldi kaks ekskursiooni: lennu Angeli joa juurde Venezuelas ja Džiibisafari. Neile mõlemale meeldis džiibisafari rohkem. Angeli joa vaatamine toimus nii, et lennukis on mõlemal pool akna all üks rida pinke ja siis lennuk lendas sellest joast mööda kõigepealt ühe küljega ja siis teisega, et mõlema akna all istuvad inimesed siis näha saaksid. Ühe tiiru teebki ja ongi kõik. Neile tundus seega, et see üritus ei olnud nii põnev kui nad ootasid, õhust ei taju seda joa kõrgust ja võimsust. Omajagu korvas asja aga mägedevaheline lend, kus siis oli ka üksjagu silmailu. Selles suhtes vedas, et ei olnud udu, kuna muidu poleks vb üldse midagi näinud, seega see selline riski värk natuke. Džiibisafaril tehti aga nendega saarele tiir peale ja käidi paljudes huvitavates kohtades, näiteks viidi neid selle käigus paadiga sõitma kus nad siis nägid eksootilist loodust ja ühe kose juures oli neil võimalik kose alt läbi käija, mis oli nende jaoks ka suureks elamuseks. Ilmad olid koguaeg väga soojad, isegi kuumad. Päike kõrvetab ka päris tublisti kuna kuigi nad pidevalt ennast kreemitasid, suutsid nad ikka ennast ära põletada, seega on soovitatav kaasa võtta päikesekreemi mille tugevus on rohkem kui 8. Ühesõnaga nemad ütlesid, et jäid 100% rahule ja kahetsesid, et 7 päevase reisi võtsid 14 asemel ning soovitasid võimalusel kindlasti sinna minna.