trip-krainetrip-ukraine-dark

Crips

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
18 kommentaari
Viimased kommentaarid

Teema algatajale soovin julgust oma ettevõtmine siiski teoks teha ning minna lapsega puhkama. Tulin just ise nädalaselt puhkuselt koos oma 2 lapsega ning olen igati rahul kellegagi ei juhtunud midagi. Tuult tiibadesse teile. Astu mõnesse reisibüroosse sisse ning kurda oma muret ning vaata mida nad sulle räägivad. Siis juba lihtsam oma otsust teha.

Crips

Kas sa palun selgitaksid miks nii väikeste lastega reisil ei käida? Mul on 2 last ning nad on käinud terve elu meiega koos reisidel. Midagi halba ei ole sellest küll sündinud. Ka perearst on selle heakskiitnud ning isegi soovitanud sest siis saavad lapsed loodusliku D-vitamiini mis on meile kõigile kasulik. Teema algatajale aga nii palju, et sellise lennuajaga kahjuks ei saa sa küll sooja vee äärde mis oleks siis meri või ookean. Seega kui ikkagi soov õues vees jalgu sulistada siis peab kahjuks võtma ette pikema lennureisi või kui korraga pikalt lennata ei taha siis tee lennureis juppideks.

Crips

Külm kas oskad ehk midagi täpsemalt öelda? Mida hotell endast kujutab.

Sai täna bronnitud ennast siis pealkirjas mainitud hotelli. Kas keegi on seal käinud ning mida head halba sealt oodata. Lugesin ka tripadvisor.co.uk lehelt kommentaare ning nagu enamus kommentaarides selgub on suurimaks probleemiks just mühaklikud idanaabrid. Kas ja kui hull sees siis eestlase arvates on?

Tagasiside eest tänulik

Crips

Mina võin omast kogemusest rääkida, et olen nende teenusega väga rahul. Olen sealt kahel korral varustust rentinud ning mõlemal korral olen tulemusega väga rahule jäänud. Hinna ja kvaliteedisuhe on väga hästi paigas.

Terv.

Crips

Nii see on jah et kõik asjad maksavad. Summa saad nii: telkide arv+inimeste arv+autode arv+elekter kui soov+muud lisateenused mida soovitaks= summa mida tuleb tasuda. Telkide renti kämpingutes pole kohanud.

on üks hea ütlemine - "Küsija suu pihta ei lööda" Ise aitaks küll inimest kui vaid saaks aga Aafrika loodusega suurt kokkupuudet pole olnud seega jääb siinkohal abikäsi ulatamata. Minumeelest on see osegi tänuväärne, et ajakirjanikud küsivad informatsioni otse allikatelt ehk nenedelt inimestelt kes on käinud näinud ning teavad asjast ka midagi. Oma eralast lähtuvalt olen sattunud tihtipeale lugema artikleid kus ajakirjanik ei ole suutnud ega viitsinud endale selgeks teha fakte ning seetõttu kirjutab kokku suure jama. Seega noor ajakirjanik edu sulle kontaktide otsimisel ning loodetavasti saab sellest saatest artiklist asja. To Kurimoor: Hoia oma sapised märkused endale. Küsimus: Mitu positiivse sisuga postitust sa sellesse foorumisse oled kirjutanud? Pea alati on sul midagi teiste kohta kobiseda. Hoia oma mõtted endale ja kui midagi positiivsed või konstruktiivset öelda pole hoia oma mokk maas.

Pigem kommenteerivad ning halvustavad lastega reisimist need inimesed kes ei ole, ei taha või ei saa lastega reisida. Olen korduvalt lastega reisinud ning kunagi ei ole olnud probleeme.

Meie stardime laupäeval kaheks nädalaks Ungarisse see on selle ajaga üsna mõistliku pikkusega reis. Ei tule siis pidevalt autos istuda ning jääb aega rahulikult mõned päevad paigal olla ning kohalike olusid nautida. 2005 käisime ka L. Prantsusmaal ja ka seda 2 nädala jooksul ning sellest reisist jäi meelde ikka palju sõitmist, niit et ega just palju seda kohaloleku aega ei jäänud. Samas oleks olnud 3 nädalat aega oleks asi olnud juba jumekam.

võid ühendust võtta. Tegime kuldse kolmnurga selle aasta jaanuaris läbi. Vastan meeleldi küsimustele ning võin ka pilte jagada. kristjant(ät)eans.ee

Nii ta on jah et puhast sõiduaega tuleb kokku u. 9 tundi aga vahepeal vaja ju ka loomulike vajadusi rahuldada seega kokugu tripp nii 10-11 tundi.

kas 11 päeva Pariisist tagasi hääletada veidike lühikene aeg ei ole? Terve plaani nõrk külg on vast ehk madalmaad, kus vaba ning tasuta maalapi leidmine võib osutudanatuke keeruliseks aga samas mitte võimatuks. Edu ettevõtmise läbiviimisel

nii ta kipub olema jah. Samas tuleb mainida seda, et inimesed, kes ei ole proovinud ära seda nn tänavaäärset söögikohta ning selles pakutavat toitu on jäänud nii mõnestki mõnusast ning meeldivast maitseelamusest ilma.

Joogist võta kaasa üks pudel 60 või 80 Strohhi. Sellel head ravi omadused puhastab seest kõik ilusti ära ja ei lase pakteritel vohama hakata. Meil oli reisil igal ühel 0,5 liitrine pudel kaasas ning 10 päeva peale jätkus seda täpselt parasjagu. Uitsu ei maksa küll kaasa vedada. Kohapeal olemas kõik teada tuntud margid ning seda palju odavamalt kui seda Eestis. Teiseks seda, et olles ise suitsetaja leidsin sealt kohaliku suitsu "piri" mis on tubakalehe sisse keeratud tubalka puru. Väga mõnus ning mahe tõmbamine. 10-ne pakk maksis u. 2 EEki. Söögi kohapealt nii palju, et kui oled kanaga sinapeal siis saad söönuks küll seda pakutakse paljudes kohtades ning erinevates variatsioonides. Väga levinud honnikusöögina ka meie mõistes igatsugused omletid mis on erinevate täidistega. Kuigi alguses tundusid huvitavad siis lõpuks hakkas see muna ära töötama ning hing ihaldas korraliku ribi või siis steikki.

Ruka on tõesti mõnus koht kus puhata ja natuke mäest alla lasta (ise käinud 2 korda ja ki sõit nii pikk poleks läheks igakell uuesti). Kui tavalistest nõlvadest küll saab siis võid ennast proovile panna raja kõrval pude vahel mis on omaette kogemus. Sõit sinna võtab küll natuke aega, 11 tundi on normaalne sõiduaeg. Siis saab teha ka ühe pikema peatuse, et korralikult süüa ja puhata. Kui minna öise laevaga st hommikul helsingis siis jääb teine pool sõidust pimedasse. Sellega on veel see häda, et põhjapool, olenevalt talvest, on teeolud üsna kehvakesed. Teedel küll lumevaalusid jne ei ole aga samas kui on suure lumega talv siis on põhjapoolsed teed kinnisõidetudlume kattega, mis omakorda võivad olla üsnagi libedad.