lexu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tulin 18ndal mail reisilt, olime Charm Life hotellis. Kõik oli väga super, soovitan soojalt! Alustades soojavee basseiniga, mis oli tõesti nagu vannivesi, välibassein oli päeval mõnusalt jahutav. Söökide valik väga rikkalik. Rand superilusa liiva ja merega. Tore oli see, et rannas sai mängida võrkpalli, jalgpalli ja petangi. Ilm oli ka täiesti ideaalne, kuigi paaril päeval tundus, et on nii pilves ja täna päikest võtta ei saagi, lesisime ikka toolil või mängisime palli ja õhtuks olime siiski päikest saanud. Enamus päevadel muidugi pilvi polnud ja päike võttis kui kurat! See jahutav vahemeretuul ei lase märgatagi, et päike hirmsasti kõrvetaks, pärast on muidugi tulemus näha. Palju oli kuulda lauset, et "nii ebaühtlast päevitust pole ma kusagilt mujalt saanud!", tõetera on seal sees, kuna päike lihtsalt kõrvetab "kõrgemad" kohad ära. Häiris see, et itaallastel olid omad programmid, aga mis teha... Ehk on eestlaste protsent seal varsti nii suur, et hakatakse meiega ka arvestama. Lühidalt siis sobib see nädalake nendele, kes tahavad PUHATA!

Kui toa uks lahti tehti, ehmatasime küll ära, kuna kõik nägi nii väsinud ja ilmetu välja. Kuna jõudsime südaöösel, siis lohutasin end sellega, et päevavalguses näeb kõik parem välja. Vannituba oli must, alustades kraanikausist lõpetades uksega, mis oli hambapastapritsmeid täis. WC potil oli probleeme veetõmbamisega. Koristamisega oli selline lugu, et ega seal muud ei tehtud, kui ainult pandi jakid ja kampsunid ülestehtud voodile ritta. Aa, kõige kehvem oli see, et voodi oli nagu kauss!! See tähendab seda, et ta oli keskele ära vajunud, täiesti lääpas. Väga ebamugav oli magada, kuna kahekesi magades vajusime mõlemad sinna keskele "kausi põhja". Kõhuli magada ei saanud, kuna siis oli liiga vibu tunne :D irww... nüüd tundub see kõik isegi naljakas, aga reisi ajal oli küll kerge meeleheide. Hiljem kuulsime ühelt perelt, et nende voodi on täpselt samamoodi lääpas, seega polnud see ainuke katkine voodi. Hommikul nägi tuba juba nats parem välja, kuna meil oli rõduga tuba (neid oli seal vist ainult mõned, kuna rõduga tubasid pole isegi välja reklaamitud) vaatega sisehoovi. Ahsoo... kuna ma juba siseõueni jõudsin, siis kõige suurem pettumus oli see, et basseiniga sisehoov oli nagu müüridega ümbritsetud (vaadake pilte, saate ehk aimu) ja sellega kaasnes see, et päikest paistis hoovi imevähe! Basseinile ei paistnud ühtegi kiirt, ainult ühte nurka natukene ja sinna mahtus maksimaalselt (toolid üksteise küljes kinni) 6 inimest. Söögid olid täitsa normaalsed, kõhuhäda ei saanud. Ainuke asi, et sööma peab minema kohe esimese poole tunni ajal, kuna muidu on enamus toidud jahtunud. Jooke sai seal igasuguseid - viski, brändi, karastusjoogid... ilmselt ka veini ja shampust, vähemalt sellised pudelid riiulil veel olid. Selle nädala jooksul mis me seal olime, vahetati aastavahetuse kaunistused ilusate lillede vastu, sööklas tehti ümberkorraldusi ja tundus, et ka söök muutus nädala lõpuks rikkalikumaks. Seda kõike ühe kohaliku naise juhtimisel, kes töötajaid tagant piitsutas. Tundus, nagu ta oleks äsja ohjad enda kätte võtnud, seega lootust on, et kes tulevikus sinna reisivad, näevad paremat hotelli kui varem. Selline märkus ka veel, et selle aasta alguses, kui meie seal käisime, oli sellel hotellil toptoursi andmetel 3+ tärni, nüüd vaatan, et pluss on tagant ära võetud.

Tänud vastuse eest! Juba hirmuga mõtlesin, et äkki on tegu mingi täieliku hurtsikuga, kuna see on Toptoursil uus hotell ja selle kohta pole internetis mitte mingisugust informatsiooni. Isegi kodulehte pole sellel hotellil. Aga kas seal muidu olid toad korralikud? Polnud mingeid satikaid jne? Mind hirmutas ära mingi Sultani hotelli teema, mis on ka kolmetärni hotell, aga pidavat olema hullem kui kodutute varjupaik.