eeva

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Oleme käinud nii Horvaatias kui Põhja-Itaalias autoga,mõlemad on fantastilised,ainult et kui rannas mõnuleda siis Itaalias mere äärne ala(Lido de Jesolo) ilusam,liivane.Ja muidugi Itaalias järvede ümbrus,need on vaatamisväärsused omaette.Kaljude keskel järved(Como,Garda). Ühesõnaga kui Poolast läbi on kõik teised riigid omaette elamused. Ilusat reisi Teile!

Mina võtsin kaardid raamatukogust ja sain ilma navita väga hästi hakkama. Kordamööda, kes kõrval istus vaatas kaarti, Poolas panime korra puusse, aga muidu ok.

Ventspilsist Palanga poole sõita,s iis tee peale jäi kämping väga norm http://www.jurkalne.lv/ Jürkalne. Seal 15 latti tahtis kämpingu eest, kauplesime 10 peale. Dušš oli, oli võimalik ka telkida, sooja sööki võimalik osta. Aga Palangas peale kodumajutuse ei leidnud midagi, sõitsime Palangast välja, siis telikimisplatsid olid rahalised. Ilusat reisi Teile!

Eelmine aasta käisime 2täisk. 2last, kolm ööd olime motellides (Leedus 2 ööd sinna- ja tagasi tulles 35 euri öö, olime neljakesi ühes toas. Tsehhis 1 öö sinna minnes 30 Euri), Sloveenias telkisime ilma rahata, Horvaatias telkisime neljakesi 15 Euri öö, tagasi tulles Tsehhis telkisime ilma rahata. Käisime Plitvices 600 EEk-i, seal oleks võinud ilma rahata käia, kui viitsimist kõndida on. Kokku läks meil 9000 EEK. Sõime väljas mitu korda. Läbisõit 5000km. Millegist puudust küll ei tundnud. Väike soovitus: öömaja otsimist ei tasuks liiga hilja peale jätta. Ilusat reisi.

jätsime veepargi kõrvale poe ette,seal kaamerad.

Sõitsime Kärdlast Kõrgessaare poole siis keerasime Lehtma peale paremale, paar km sõita näitab rmk, seal väga norm koht, mere ääres ja rmk välja ehitatud.