pirxz

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
11 kommentaari

13 külastatud riiki, 7% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Me tahame just laevaga minna kuna kiirus ei ole otseselt oluline aga sõitmisest me ka üli vaimustuses ei ole. Edasi sõidame Põhja Taani poole. Seega saab pikk sõit nii või teisiti olema. Oleme korra selle pika Poola otsa autoga kahekesi sõitnud ja ausalt enam ei taha sama asja korrata.

Kas kellelgi on kogemusi Scandilines'iga Saksamaale sõitmisel? Meil on mehega plaanis autoga seis Saksamaale teha ja tahame sõita enamuse teest laevaga. Kui lihtne/keeruline on lätis laevale saada (pole kunagi autoga laevaga sõitnud) ja kas keegi saaks jagada kogemusi ka piletite ostmise kohta? Kahjuke ei valda me kumbki mehega ei läti ega saksa keelt.

Loomulikult tuleb trahv ära maksta ja jah Soome ja Eesti vahel liigub igasugune info üsna hästi. Kui juba auto number, siis omaniku leiab selle järgi väga lihtsalt. Ja ega rendifirmadki jäta sulle arvet esitamata kui välja tuleb, et parkimise eest trahvitud on.

Mina ostsin viimased piletid Aalborg - Tallin - Aalborg suunal, sellelt http://opodo.dk/start lehelt. Lõppkokkuvõttes sain ikka väga odavalt hakkama 2 ümberistumisega läbi Riia tuli ca 4000 eek kanti

Me sõitsime Poola sisse suuremaid teid pidi, aga päris Varssawi külje alla ei hakanud ronima, valisime kaardild nnn kõige otsema tee, ehk siis väiksemad külavahe teed jne, aga kusagil kest poolat õnnestus meil ühes suuremas linnas ära eksida. Kohalikud miilitsad olid siiski väga sõbralikud ja abivalmid ning juatasid meid linnast välja. Tankisime seal kus saime, meil kindlat plaani ei olnud, aga igaks juhuks tasub hakkata tanklat otsima juba enne kui paak veerandit näitab. Meie alustasime sõitmist 31. detsembri hommikul kella 9 ringis Viljandist ja uusaasta võtsime vastu kusagil Poolas. Hommikul 8 paiku jõudsime Saksa piirile ja sealt juba kiirteed pidi edasi. Meid muidugi jälitas pidev ebaõnn ja Lübecki külje all otsustas auto mootor üles öelda, seega me istusime Saksamaal kauem kui oleks pidanud, aga plaani järgi oleksime me kodus Aalborgi külje all olnud pärastlõunal. . . . !

Me sõitsime jaanuari algul Eestis Taani autoga, läbi Poola, küttele kulus kokku ca 3000 eek. Aega võttis ca 24 h.