Cuba

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
17 kommentaari
 

5 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tere, taotlen Skilled Regional viisat ja nagu paljud teavad, selle viisa puhul nõutakse IELTS-i testi tulemusi. Kust aga sobivaid materjale testi õppimiseks OSTA saaks? Laenutada saab jah TLÜ Keeltekeskusest, kuid millist kirjandust, CD-sid soovitaksite osta? Apollo.ee lehelt leidsin ka mingit kirjandust, aga kas seal ka midagi sobivat on, ei tea. Ehk oskate aidata.

Tänades, Villu villuj@hotmail.com

Tere,

kui saladus pole, kas saite ka Independent v Regional Visa? Taotlesin ka Independentit, kuid esmane positiivne vastus tuli (et olen kõlblik viisa saamiseks), Regional/Territorial visa peale. Vaatasin, et hind inimese kohta oli 281 naela. Kui nüüd selle eest ära maksta, et kas ja mida nad veel kontrollivad, enne kui otsuse teevad? Ja nagu ma aru saan, et isegi, kui eitav vastus tuleb, siis rahast olen ilma?:)

Tänades, Villu villuj@hotmail.com

Tänud Sulle kiire tagasiside eest. Et siis selline kontroll on põhjustatud Islandi seadustest, mitte Eesti postitöötajate paranoilisest iseloomust:)

Mis kuupäevadel plaanid olla ja mis hinnaga pilet oleks? Kus ja kuidas ringi plaanid liikuda ning ööbida seal? Omal ka plaan minna seljakotireisi tegema.

Terv. Villu villuj@hotmail.com

kas oled endiselt saartele minemas? endal plaan ainult kuubat ja jamaicat külastada. nagu mu sõber ütles, siis bahamal ja cancunis pole suurt midagi vaadata.

millal täpsemalt märtsis minek ja kas seltskonnas vaba kohta on veel?:)

to: Internet on imeline, mis ajal täpsemalt minek on? kas veebr lõpp on kindel või orienteeruv minekuperiood ja kas seltskonda on ka lisa oodatud? Plaanin ka ise minna ja saart, selle kultuuri ning inimesi lähemalt tundma õppida.

ratest 7 päeva eemal olla, et pead läpaka kaasa võtma v? naudi saart, kultuuri ja inimesi parem.