trackit

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Üldiselt pingutatakse minu meelest riietega tihtipeale üle. Arvatakse jah, et peab kogu garderoobi kaasa võtma, kuid pärast tuleb välja, et tegelt läks vaja palju vähem riideid. Reisil olles kantakse ühtesid riideid vbl natuke kauem kui tavaliselt. Aluspesu/t-särke vms võiks võtta muidugi mitu, aga üldiselt väga põdema ei pea, tervet garderoobi kindlasti vaja ei lähe. Need riided mis seljas + mõned paarid alusriideid + igaks juhuks mingid vahetuspüksid, pusa vbl veel miskit ja aitab küll. :)

ei, seal on nii, et Are pilet kehtib igal pool, aga Duvedi ja Björneni piletid vastavalt ainult Duvedis ja björnenis. Osta see Skipass Are ja saad rahulikult igal pool sõita kus tahad!

Seal on natuke tooltõstukeid ka, aga enamus on ikkagi kahjuks ankrud. Aga mina isiklikult arvan, et väga karta neid pole vaja. Harjutamine teeb meistriks nagu öeldakse ja mina nende tõstukite pärast lauda koju ei jätaks. Jah algajale laudurile on nad tõesti natuke ebamugavad, samas kui mitte harjutada siis ega nad kunagi mugavaks ei muutugi.